9. zasadnutie (7. 12. 2010)

Dňa 07. decembra 2010 o 10.00 hod.

sa v malej zasadačke Obvodného úradu v Prešove, Námestie mieru č. 3 uskutoční

9. zasadnutie Zastupiteľstva Prešovského samosprávneho kraja

Program:

1. Otvorenie a voľba návrhovej komisie.
  2. Informatívna správa o plnení uznesení Zastupiteľstva PSK.
  3. Návrh plánu kontrolnej činnosti ÚHK PSK na I. polrok 2011.
  4. A/ Návrh na zmenu Zásad udeľovania verejných ocenení PSK.
    B/ Návrh na udelenie Cien PSK.
  5. Úprava rozpočtu č. 5/PSK/2010.
  6. Návrh VZN PSK č... /2010, ktorým sa zavádza daň z motorových vozidiel a určujú sa sadzby dane z motorových vozidiel na území PSK.
  7. Návrh VZN PSK č. 21/2010 o podmienkach poskytovania sociálnych služieb, určení sumy úhrady, spôsobe jej určenia a platenia a výkone opatrení sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately v zariadeniach sociálnych služieb a v zariadeniach sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately v zriaďovateľskej pôsobnosti PSK.
  8. Návrh VZN PSK č... /2010, ktorým sa mení a dopĺňa VZN PSK č. 18/2010 o poskytovaní príspevkov z vlastných príjmov PSK jazykovým školám, školským zariadeniam a o poskytovaní dotácií zriaďovateľom súkromných/cirkevných základných umeleckých škôl, súkromných/cirkevných jazykových škôl a súkromných/cirkevných školských zariadení.
  9. Návrh na upustenie od vymáhania pohľadávok a ich odpísanie.
  10. Správa o aktualizácii Programu hospodárskeho a sociálneho rozvoja PSK na obdobie 2008 – 2015.
  11. Informatívna správa o záujmovom združení právnických osôb „Centrum rozvoja turizmu pre oblasť Vysokých Tatier“.
  12. Návrh na zlúčenie dvoch príspevkových organizácií v oblasti kultúry.
  13. Plán a program zasadnutí Zastupiteľstva PSK na I. polrok 2011.
  14. Majetkové prevody nehnuteľného majetku PSK.
  15. A/ Majetkové prevody nehnuteľného majetku PSK - prípad hodný osobitného zreteľa.
    B/ Majetkové prevody nehnuteľného majetku PSK - prípad hodný osobitného zreteľa.
    C/ Majetkové prevody nehnuteľného majetku PSK - prípad hodný osobitného zreteľa.
  16. Rôzne.
  17. Interpelácie poslancov.
  18. Záver.

Ďalšie informácie k uskutočnenému zasadnutiu:

Publikované: 24.11.2010 / Aktualizované: 15.12.2010 HoreTlačiť