4. zasadnutie (23.4.2018)

4. zasadnutie Zastupiteľstva PSK - 23. apríl 2018

Dátum a miesto konania

23. apríl 2018 (pondelok) o 10.00 hod. - veľká zasadačka Úradu PSK na 2. podlaží, Námestie mieru č. 2 v Prešove.

Program zasadnutia

1. Otvorenie a voľba návrhovej komisie.
  2. Schválenie zasadacieho poriadku Zastupiteľstva PSK.
  3. Návrh novely Rokovacieho poriadku Zastupiteľstva PSK.
  4. Informatívna správa o plnení uznesení Zastupiteľstva PSK.
  5. Zmena organizačnej štruktúry útvaru hlavného kontrolóra PSK.
  6. Informatívna správa o priebežnej realizácii Programu hospodárskeho a sociálneho rozvoja PSK na obdobie 2014 – 2020.
  7. Aktualizácia Programu hospodárskeho a sociálneho rozvoja PSK na obdobie 2014 – 2020.
  8. Informatívna správa o Iniciatíve Catching-up Regions v PSK.
  9. Výročná správa o činnosti KOCR Severovýchod Slovenska za rok 2017.
  10. Majetkové prevody nehnuteľného majetku – kúpa.
  11. Schválenie prevodu majetku obchodnou verejnou súťažou a schválenie podmienok obchodnej verejnej súťaže.
  12. Majetkové prevody nehnuteľného majetku PSK – prípady hodné osobitného zreteľa.
  13. Nájom nehnuteľného majetku PSK – prípady hodné osobitného zreteľa.
  14. Návrh na zmenu uznesenia Zastupiteľstva PSK č. 568/2017 zo dňa 22. 8. 2017 – prípad hodný osobitného zreteľa.
  15. Návrh na dofinancovanie nadlimitných výdavkov v rámci implementovaného projektu „Obnova budovy a zníženie energetickej náročnosti – Hvezdáreň a planetárium v Prešove“.
  16. Návrh na dofinancovanie nadlimitných výdavkov v rámci implementovaného projektu „Stakčín – Areál SÚC PSK, SNP 640/81 - zníženie energetickej náročnosti“.
  17. Informácia o skončení pracovného pomeru riaditeľov zariadení sociálnych služieb a o poverení ich vedením.
  18. Návrh na odvolanie riaditeľov ZSS a informácia o poverení vybratých zamestnancov vedením týchto zariadení.
  19. Návrh na zmeny v orgánoch Agentúry regionálneho rozvoja PSK.
  20. Zmeny v orgánoch Prešovského zdravotníctva, a. s..
  21. Rôzne.
  22. Interpelácie poslancov.
  23. Záver.

Materiály k bodom programu

Materiály k jednotlivým bodom rokovania sú prístupné prostredníctvom e-zastupiteľstva PSK (v časti body rokovania daného zasadnutia).

Priamy prenos  a záznam zo zasadnutia

Zasadnutie Zastupiteľstva Prešovského samosprávneho kraja bolo možné sledovať v priamom prenose a zasadnutie si môžete pozrieť aj zo záznamu.

dekoračný obrázok

Materiály po zasadnutí