Námestie mieru 2, 080 01 Prešov, IČO: 37870475
  • Anglická verzia
  • Nemecká verzia
  • Francúzska verzia
  • Poľska verzia
  • Ruská verzia
  • Maďarská verzia
  • Ukrajinská verzia
  • Rusínska verzia
Textová verziaMapaTlačiť Odoslať RSS logo stránky youtubelogo portálu Twitterlogo portálu Facebook

 

 
Späť

Poslanci volebného obdobia 2006 - 2009

Zoznam poslancov pre volebné obdobie 2006 - 2009

(Titul, meno a priezvisko, volebný obvod)

  1. JUDr. Anna Aftanasová, Stará Ľubovňa
  2. Mgr. Jozef Bača, Spišské Podhradie
  3. Ing. Milan Baran, Poprad
  4. Ing. Milan Benč, Prešov
  5. Ing. Martin Benko, Hranovnica
  6. Ing. Jozef Berta, Soľ
  7. Ing. Milan Cocuľa, Svidník
  8. Mgr. Mária Čížiková, Prešov
  9. Miroslav Čurilla, Levoča
  10. Ing. Gustáv Dobák, Poprad
  11. MUDr. Ing. Marek Fedor, Vranov nad Topľou
  12. MVDr. Ján Ferko, Humenné
  13. RSDr. Ján Gajdzik, Vechec/li>
  14. Ing. Anton Gašpár, Záhradné
  15. Ing. Michal Gondek, Svidník
  16. Mgr. František Hanáček, Ľubica
  17. MUDr. Boris Hanuščak, Bardejov
  18. MUDr. Andrej Havrilla, Bardejov
  19. Ján Holinka, Ulič
  20. Ing. Ján Holodňák,Svidník
  21. MUDr. Dušan Hruška, Prešov
  22. Mgr. Juraj Hurný, Prešov
  23. Ján Jakubčin, Vranov nad Topľou
  24. Ing. Stanislav Kahanec, Prešov
  25. Ing. Jozef Kandráč, Stará Ľubovňa
  26. MUDr. Anton Karol, Bardejov
  27. MUDr. Vladimír Kostilník, Humenné
  28. Stanislav Kubaský, Šuňava
  29. Ing. Štefan Kubík, Poprad
  30. Ing. Mária Kulanová, Koškovce
  31. Ing. arch. Jozef Kužma, Prešov
  32. PhDr. Vladimír Ledecký, Spišský Hrhov
  33. Ing. Bartolomej Leško, Sabinov
  34. PhDr. Tomáš Lešo, Vranov nad Topľou
  35. Mgr. Ľubomír Mačko, Kežmarok
  36. Stanislav Mathia, Malý Šariš
  37. Jozef Mezovský, Liptovská Teplička
  38. Ing. Ján Mokoš, Vysoké Tatry
  39. Ing. Peter Molčan, Sabinov
  40. MUDr. František Mrážik, Vranov nad Topľou
  41. MUDr. Peter Obrimčák, Stropkov
  42. MUDr. František Orlovský, Stará Ľubovňa
  43. Ing. Róbert Oros, Veľký Šariš
  44. JUDr. Ján Pataky, Hertník
  45. Ing. Miroslav Perignáth, Kežmarok
  46. Ing. Jozef Polačko, Prešov
  47. Ing. Jaroslav Prokopovič, Stropkov
  48. MUDr. Peter Prokopovič, Bardejov
  49. Ing. Jaroslav Regec, Snina
  50. Ing. Jozef Savka, Snina
  51. Ing. Pavel Slaninka, Ražňany
  52. Ing. Peter Sokol, Stará Ľubovňa
  53. Ing. Ivan Solej, Medzilaborce
  54. Ing. Ján Soliar, Kežmarok
  55. PaedDr. Jaroslav Suchý, Humenné
  56. Michal Sýkora, Štrba
  57. Ing. Pavol Tarcala, Bardejov
  58. MUDr. Cyril Václav, Mlynčeky
  59. Mgr. Jana Vaľová, Humenné
  60. Ing. Peter Vaščák, Chminianska Nová Ves
  61. MUDr. Zdenko Velecký, Prešov
  62. Ing. Eduard Vokál, Lipany
Publikované: 30.12.2009 / Aktualizované: 16.05.2022 HoreTlačiť