Námestie mieru 2, 080 01 Prešov, IČO: 37870475
  • Anglická verzia
  • Nemecká verzia
  • Francúzska verzia
  • Poľska verzia
  • Ruská verzia
  • Maďarská verzia
  • Ukrajinská verzia
  • Rusínska verzia
Textová verziaMapaTlačiť Odoslať RSS logo stránky youtubelogo portálu Twitterlogo portálu Facebook

 

 
Späť

Poslanci 2002 - 2005

Zoznam poslancov pre volebné obdobie 2002 -2005:

(Titul, meno a priezvisko, politická strana, volebný obvod)

  1. JUDr. Anna Aftanasová, NEKA, Stará Ľubovňa
  2. PhDr. Štefánia Andraščíková, SMER, Prešov
  3. PhDr. Bartolomej Bak, HZDS, Vranov nad Topľou
  4. Ing. Milan Benč, SDĽ, Prešov
  5. JUDr. Anton Bidovský, SDKÚ, Prešov
  6. MUDr. Peter Bizovský, SNS, Stará Ľubovňa
  7. Ing. Milan Cocuľa, NEKA, Svidník
  8. Ing. Ľubomír Červeňák, SMER, Prešov
  9. Ing. Ján Čopík, HZDS, Snina
  10. Ing. Ján Dobrovič, PhD.,  HZDS, Prešov
  11. MVDr. Ján Ferko, SMER, Humenné
  12. MUDr. Ján Gajdoš, HZDS, Humenné
  13. RSDr. Ján Gajdzik, NEKA, Vranov nad Topľou
  14. MUDr. Milan Gaľa, SDKÚ, Sabinov
  15. Ján Galovič, HZDS, Kežmarok
  16. Ing. Michal Gondek, SDĽ, Svidník
  17. Ing. František Grohola, KDH, Kežmarok
  18. Mgr. František Hanáček, KDH, Kežmarok
  19. MUDr. Boris Hanuščak, SDĽ, Bardejov
  20. MUDr. Andrej Havrilla, HZDS, Bardejov
  21. PhDr. Ivan Hopta, CSc., KSS, Humenné
  22. Doc.PhDr. Rudolf Horváth , CSc., SMER, Prešov
  23. Ing. Ján Hrivňak, SMER, Vranov nad Topľou
  24. MUDr. Dušan Hruška, KDH, Prešov
  25. Ing. Ján Iľko, SMER, Vranov nad Topľou
  26. MUDr. Anton Karol, SDĽ, Bardejov
  27. MUDr. Miroslav Katial, SDKÚ, Poprad
  28. Milan Klimeš, HZDS, Poprad
  29. Ľubomír Korenko, SMER, Poprad
  30. MUDr. Vladimír Kostilník, SDĽ, Humenné
  31. Anna Krajčová, HZDS, Poprad
  32. Ing. Štefan Kubík, SDKÚ, Poprad
  33. Ing. Jozef Kuchta, HZDS, Bardejov
  34. JUDr. Mária Kusendová, SMER, Prešov
  35. Ing. Štefan Kužma, SDKÚ, Prešov
  36. Ing. Štefan Ladičkovský, HZDS, Humenné
  37. JUDr. Ladislav Lukáč, HZDS, Prešov
  38. PaedDr. Dušan Majerčák, HZDS, Sabinov
  39. Jaroslav Makatúra, HZDS, Vranov nad Topľou
  40. Ján Manduľák, KDH, Vranov nad Topľou
  41. Ing. Václav Mihok, HZDS, Prešov
  42. MVDr. Juraj Michrina, DS, Stropkov
  43. Ing. Ján Mlynár, HZDS, Poprad
  44. Ing. Peter Molčan, HZDS, Sabinov
  45. Ing. Ladislav Paňko, HZDS, Stropkov
  46. MUDr. MBA Marián Papcun, DS, Levoča
  47. Ing. Vladimír Pastorek, SMER, Poprad
  48. JUDr. Ján Pataky, SDKÚ, Bardejov
  49. Ing. Miroslav Perignáth, KDH, Kežmarok
  50. Ing. Jozef Repka, NEKA, Snina
  51. Mária Repková, KDH, Stará Ľubovňa
  52. MUDr. Nikolaj Savčák, ANO, Medzilaborce
  53. Ing. František Slebodník, HZDS, Levoča
  54. Ing. Peter Sokol, HZDS, Stará Ľubovňa
  55. Ing. Ján Soliar, KDH, Kežmarok
  56. Michal Sýkora, NEKA, Poprad
  57. Ing. Emil Špánik, HZDS, Snina
  58. Ing. Pavol Tarcala, KDH, Bardejov
  59. Ing. Vladimír Uram, HZDS, Prešov
  60. Ing. Eduard Vokál, SDKÚ, Sabinov
  61. PaedDr. Jaroslav Suchý, ANO, Humenné

Kontakty

Prešovský samosprávny kraj
Oddelenie organizačné a registratúry

Námestie mieru 2 
080 01 Prešov

Kontakt: 051 / 70 81 311

    

Tasr - Tablet TV - Logo PSK - symbolický obrázok k záznamom živého vysielania Zastupiteľstva PSK

Publikované: 21.05.2010 / Aktualizované: 21.05.2010 HoreTlačiť