Šmilňák Martin, Bardejov (nezávislý)

Čo je podľa Vás hlavným dôvodom nízkych zahraničných investícií v PSK?

Čo je potrebné urobiť, aby investori výraznejšie expandovali do nášho regiónu?

Čo nám chýba, to je dokončená diaľnica a tu vidím najväčší problém. Vláda musí zabezpečiť kvalitnú dopravnú infraštruktúrudotiahnuť sem firmy prostredníctvom stimulov.

Myslím, že by sme mali venovať nielen tradičnej výrobe, ale aj modernejším a perspektívnym oblastiam ako napríklad IT technológie.

Moje skúsenosti z posledných rokov ukazujú, že aj do miest ako je Bardejov sa dá dotiahnuť IT biznis, ale závisí to od medzinárodných kontaktov.

Mám silné väzby na Veľkú Britániu, snažím sa ťahať know-how z Anglicka a verím, že moje zámery budú úspešné.

Publikované: 04.05.2016 / Aktualizované: 25.11.2022 HoreTlačiť