Havrilla Andrej, Bardejov (SMER-SD)

Aký je podľa Vás stav regionálnych komunikácií v Prešovskom kraji?

Stav komunikácií v PSK sa každým rokom zlepšuje vďaka financiám, ktoré sa do riešenia toho problému za posledné roky investovali.

Osobne si myslím, že by tých peňazí mohlo byť viac, ale uvedomujem si potrebu riešiť problémy aj v iných oblastiach v rámci PSK.

Ročne by bolo vhodné investovať do modernizácie ciest cca 20 - 25 miliónov eur. Tak by sa postupne odstránili mnohé kritické úseky, ktoré sme v minulosti zdedili od štátu.

Napriek všetkým problémom vysoko oceňujem investície do ciest, ktoré sa neustále vylepšujú. Oceňujú to aj mnohí občania obcí a miest v kraji, aj keď sa nájdu nespokojenci a kritici, ktorým sa zdá byť tento proces pomalý a nedostatočný.

Publikované: 03.05.2016 / Aktualizované: 25.11.2022 HoreTlačiť