2. zasadnutie Komisie správy majetku pri Z PSK (30.04.2018)

Pozvánka na riadne zasadnutie

Termín zasadnutia: 30. apríl 2018 o 13.00 hod.

Miesto konania: budova Úradu PSK, malá zasadačka - 2. podlažie, Námestie mieru 2, Prešov

Program zasadnutia:

1. Otvorenie
  2. Majetkové prevody nehnuteľného majetku – kúpa
    A. Kúpa novovytvorených pozemkov v k. ú. Kobyly z vlastníctva predávajúceho - Obec Kobyly do vlastníctva kupujúceho - Prešovský samosprávny kraj, ktorý tento majetok zveruje do správy – Správy a údržby ciest Prešovského samosprávneho kraja.
    B. Kúpa pozemkov v k. ú. Kolbovce z vlastníctva predávajúceho - Obec Kolbovce do vlastníctva kupujúceho - Prešovský samosprávny kraj, ktorý tento majetok zveruje do správy – Správy a údržby ciest Prešovského samosprávneho kraja.
  3. Majetkové prevody nehnuteľného majetku PSK – prípady hodné osobitného zreteľa
    A. Zámena nehnuteľného majetku - pozemok v k. ú. Hencovce v správe Správy a údržby ciest PSK za pozemky v k. ú. Hencovce medzi Prešovským samosprávnym krajom a Obcou Hencovce bez vzájomného finančného vyrovnania z dôvodu hodného osobitného zreteľa.
    B. Prevod častí pozemnej komunikácie v k. ú. Bardejov v správe SÚC PSK do vlastníctva kupujúcich – Slovenská správa ciest a Mesto Bardejov z dôvodu hodného osobitného zreteľa.
    C. Zámena nehnuteľného majetku - pozemku v k. ú. Nižná Šebastová vo vlastníctve PSK, v správe SÚC PSK za pozemky vo vlastníctve Mesta Prešov bez vzájomného finančného vyrovnania z dôvodu hodného osobitného zreteľa.
  4. Rôzne
    A. Dohoda o spoločnom postupe a jednotlivých právach a povinnostiach za účelom zabezpečenia rekonštrukcie cesty III/3440 a jej styku s miestnymi komunikáciami v katastrálnom území Prešov a Solivar medzi Prešovským samosprávnym krajom a Mestom Prešov.
  5. Záver

MUDr. Patrik Mihaľ, v.r.
predseda Komisie správy majetku pri Zastupiteľstve PSK

Ing. Vladimír Grešš, v. r.
sekretár Komisie správy majetku  pri Zastupiteľstve PSK

Publikované: 16.04.2018 / Aktualizované: 03.05.2019 HoreTlačiť