8. zasadnutie Komisie správy majetku pri Z PSK (31.03.2015)

Termín zasadnutia: 31.03.2015 o 14.00 h
Miesto konania: zasadačka Odboru regionálneho rozvoja - 4. poschodie,  č. dverí 420, Námestie mieru 2, Prešov

Program zasadnutia:

1. Otvorenie
  2. Schválenie prevodu majetku obchodnou verejnou súťažou a schválenie podmienok obchodnej verejnej súťaže:
    2.1 Schválenie prevodu majetku obchodnou verejnou súťažou a schválenie podmienok obchodnej verejnej súťaže - prevádzková budova v k.ú. Orkucany v správe Úradu PSK.
    2.2 Schválenie prevodu majetku obchodnou verejnou súťažou a schválenie podmienok obchodnej verejnej súťaže - prevod stavby a pozemku v k. ú. Poprad v správe Strednej odbornej školy Poprad.
    2.3 Schválenie prevodu majetku obchodnou verejnou súťažou a schválenie podmienok obchodnej verejnej súťaže - rekreačná chata, k.ú. Holčíkovce v správe Hornozemplínskeho osvetového strediska vo Vranove nad Topľou.
  3. Majetkové prevody nehnuteľného majetku PSK – prípady hodné osobitného zreteľa:
    3.1 Prevod novovytvorených parciel v k. ú. Spišská Sobota v správe Gymnázia, Kukučínova 4239/1, 058 01 Poprad do vlastníctva kupujúceho ACCEPT, s r.o. z dôvodu hodného osobitného zreteľa.
  4. Návrhy na zriadenie vecného bremena: )
    4.1 Zriadenie vecného bremena na nehnuteľnom majetku PSK v správe SOŠ technickej Prešov, v k.ú. Prešov v prospech oprávneného z vecného bremena - SHELL Slovakia s.r.o.
    4.2 Zriadenie vecného bremena na nehnuteľnom majetku PSK v správe DJZ, k.ú. Prešov v prospech oprávneného z vecného bremena - STK Control, spol. s.r.o., Budovateľská 38, Prešov.
  5. Návrhy na zmenu uznesení Zastupiteľstva PSK:
    5.1 Návrh na zmenu uznesenia Zastupiteľstva PSK č.405/2012 zo dňa 23.10.2012 – Nájom z dôvodu hodného osobitného zreteľa v správe SUŠ Prešov, Vodárenská 3, Prešov.
    5.2 Návrh na zmenu uznesenia Zastupiteľstva PSK č. 49/2014 zo dňa 22.04.2014 - Nájom z dôvodu hodného osobitného zreteľa v správe SUŠ Prešov, Vodárenská 3, Prešov.
  6. Rôzne
  7. Záver

PhDr. Vladimír Ledecký, v.r.
predseda Komisie správy majetku pri Zastupiteľstve PSK

Ing. Štefan Matejčík, v. r.
sekretár Komisie správy majetku pri Zastupiteľstve PSK

Publikované: 27.03.2015 / Aktualizované: 06.02.2018 HoreTlačiť