13. zasadnutie Komisie správy majetku pri Z PSK (02.02.2016)

Termín zasadnutia: 02. február 2016 o 14.00 hod.
Miesto konania: budova Úradu PSK,  malá zasadačka - 2. poschodie, Námestie mieru 2, Prešov

Program zasadnutia:

1. Otvorenie
  2. Majetkové prevody nehnuteľného majetku – kúpa
    2.A Prevod nehnuteľného majetku – pozemku na ul. Kuzmányho v Prešove v k.ú. Prešov z vlastníctva predávajúceho - Dominiky a Matúša Janovčíkových do vlastníctva kupujúceho - Prešovský samosprávny kraj, ktorý tento majetok zveruje do správy – SÚC PSK.
    2.B Prevod nehnuteľného majetku – pozemku na ul. Kuzmányho v Prešove v k.ú. Prešov z vlastníctva predávajúceho - Prof. Ing. Vladimír Čop, DrSc. a MUDr. Nadežda Čopová do vlastníctva kupujúceho - Prešovský samosprávny kraj, ktorý tento majetok zveruje do správy – SÚC PSK.
  3. Majetkové prevody nehnuteľného majetku PSK – prípady hodné osobitného zreteľa
    3.A Zrušenie uznesenia zo 6. zasadnutia Zastupiteľstva PSK č. 90/2014 zo dňa 26.8.2014, k schváleniu prevodu obchodnou verejnou súťažou a k schváleniu podmienok obchodnej verejnej súťaže a prevod nehnuteľného majetku v k. ú. Prešov z vlastníctva predávajúceho – PSK do vlastníctva kupujúceho z dôvodu hodného osobitného zreteľa.
    3.B Prevod nehnuteľného majetku vo vlastníctve PSK, v správe SPŠ Svidník v k.ú. Svidník do vlastníctva kupujúceho – Mesto Svidník z dôvodu hodného osobitného zreteľa.
  4. Nájom nehnuteľného majetku PSK – prípady hodný osobitného zreteľa
    4.A Nájom nehnuteľného majetku – kancelária v administratívnej budove PSK do nájmu nájomcu – Slovenský zväz zdravotne postihnutých, Okresná rada PREŠOV z dôvodu hodného osobitného zreteľa.
  5. Návrh na fyzickú likvidáciu neupotrebiteľného hnuteľného majetku
    5.A Návrh na fyzickú likvidáciu neupotrebiteľného hnuteľného majetku v správe Úradu PSK, ktorého nadobúdacia jednotková cena je viac ako 35 000,00 €.
  6. Návrhy na zriadenie budúceho vecného bremena a vecného bremena:
    6.A Zriadenie odplatného budúceho vecného bremena (in rem) na nehnuteľnom majetku PSK v k. ú. Spišská Sobota v správe Gymnázia, Kukučínova 4239/1, Poprad v prospech oprávneného z vecného bremena – Východoslovenská distribučná, a.s.
    6.B Zriadenie odplatného budúceho vecného bremena (in rem) na nehnuteľnom majetku PSK v k. ú. Spišská Sobota v správe Gymnázia, Kukučínova 4239/1, Poprad v prospech oprávneného z vecného bremena – LIMBA ŠK, s.r.o.
    6.C Zriadenie vecného bremena in personam na nehnuteľnom majetku PSK v k. ú. Bardejov v správe - Spojená škola, Štefánikova 64, 08501 Bardejov v prospech oprávneného z vecného bremena - Slovenský plynárenský priemysel, a.s. na umiestnenie plynovodu .
  7. Rôzne
  8. Záver

PhDr. Vladimír Ledecký, v.r.
predseda Komisie správy majetku pri Zastupiteľstve PSK

Ing. Štefan Matejčík, v. r.
sekretár Komisie správy majetku pri Zastupiteľstve PSK

Publikované: 28.01.2016 / Aktualizované: 06.02.2018 HoreTlačiť