1. zasadnutie Komisie kultúry a národnostných menšín pri ZPSK (13.02.2018)

Pozvánka na zasadnutie

Termín zasadnutia: 13. 02. 2018 o 10:00 hod.

Miesto konania: Úrad PSK, Námestie mieru 2, zasadacia miestnosť odboru školstva Úradu PSK – 5. posch.

1. Otvorenie 1. zasadnutia Komisie kultúry a národnostných menšín.
  2. Informácia o kultúrnych organizáciách v zriaďovateľskej pôsobnosti PSK (Mgr. Veronika Fitzeková).
  3. Informatívna správa o pripravenosti budovania Kreatívneho centra v Prešove v zmysle Integrovaného regionálneho operačného programu 2014 2020 – a schválenie členov Správnej rady a Dozornej rady združenia právnických osôb – Prešovská kreatívna fabrika (Ing. Artúr Benes).
  4. Rokovací poriadok Zastupiteľstva PSK – pripomienky.
  5. Návrh na rozdelenie kapitálových výdavkov pre kultúrne organizácie v pôsobnosti PSK v roku 2018.
  6. Rôzne.
  7. Záver.

Mgr. Art. Juraj Bochňa, Art.D, v. r.
predseda komisie

Mgr. Veronika Fitzeková, v. r.
sekretár komisie

Publikované: 12.02.2018 / Aktualizované: 28.11.2022 HoreTlačiť