2. zasadnutie Komisie finančnej ZPSK

PREŠOVSKÝ SAMOSPRÁVNY KRAJ

Komisia finančná pri Zastupiteľstve Prešovského samosprávneho kraja

P O Z VÁ N K A

Pozývame Vás na 2. riadne zasadnutie komisie finančnej pri Zastupiteľstve Prešovského samosprávneho kraja,
ktoré sa uskutoční 30. marca 2010 o 13.00 hod. v kontrolnej miestnosti odboru financií Ú PSK (tretie poschodie č.d.303) Námestie mieru 2, Prešov.

Program zasadnutia:

1. Otvorenie zasadnutia, schválenie programu, určenie overovateľa zápisnice.
  2. Záverečný účet PSK za rok 2009 – predbežná správa.
  3. Plnenie príjmov PSK – informatívna správa.
  4. Informatívna správa o rozpise rozpočtu pre financovania organizácií v zriaďovateľskej pôsobnosti PSK.
  5. VZN PSK č.18/2010 o určení výšky dotácie pre základné umelecké školy, jazykové školy a školské zariadenia v zriaďovateľskej pôsobnosti samosprávneho kraja, cirkvi a súkromných zriaďovateľov.
  6. Žiadosť firmy ATELIER ASKO s.r.o, Baštová 45/B, Prešov.
  7. Žiadosť neziskovej organizácie NÁŠ DOM n.o. Dezidera Millyho 448/1, Svidník vo veci vyjadrenia k zaradeniu Školskej jedálne, Dezidera Millyho, Svidník do siete škôl a školských zariadení SR.
  8. Žiadosť Občianskeho združenia HORÚCI TÍM, Čičava 74 vo veci vyjadrenia k zaradeniu Súkromného centra voľného času, Čičava 74 do siete škôl a školských zariadení SR.
  9. Rôzne.
  10. Záver.

Prácu si zariaďte tak, aby ste sa mohli zasadnutia komisie nerušene zúčastniť, aby bola komisia uznášania schopná.

Zároveň Vás žiadame o potvrdenie účasti, resp. písomné ospravedlnenie o neúčasti na zasadnutí komisie finančnej a to v lehote do 29. marca 2010 na tel. čísle: 051/74 60 419, 051/ 70 81 202, resp. e-mail: maria.holikova@vucpo.sk, iveta.mravcakova@vucpo.sk.

V Prešove, dňa 23. 03. 2010

Ing. Molčan Peter, v. r.
predseda komisie finančnej pri Zastupiteľstve PSK

Ing. Holíková Mária, PhD.
sekretár komisie

Publikované: 24.03.2010 / Aktualizované: 06.02.2018 HoreTlačiť