11. zasadnutie Komisie finančnej ZPSK

Dňa 25. januára 2011 o 10.00 hod.

sa v kontrolnej miestnosti odboru financií Ú PSK (tretie poschodie č.d.303) Námestie mieru 2, Prešov

uskutoční 11. riadne zasadnutie komisie finančnej pri Zastupiteľstve Prešovského samosprávneho kraja.

Program zasadnutia:

1. Otvorenie zasadnutia, schválenie programu, určenie overovateľa zápisnice.
  2. Návrh VZN PSK č. .../2011, ktorým sa mení VZN PSK č. 18/2010 o poskytovaní príspevkov z vlastných príjmov PSK jazykovým školám, školským zariadeniam a o poskytovaní dotácií zriaďovateľom súkromných/cirkevných základných umeleckých škôl, súkromných cirkevných jazykových škôl a súkromných/cirkevných školských zariadení.
  3. Návrh VZN PSK č. .../2011, ktorým sa mení VZN PSK č.13/2008 o výške príspevkov na čiastočnú úhradu nákladov v školských výchovno-vzdelávacích zariadeniach, v školských účelových zariadeniach a o výške úhrady nákladov na štúdium v jazykovej škole.
  4. Návrh racionalizácie siete škôl a školských zariadení v zriaďovateľskej pôsobnosti PSK.
  5. Návrh na rozdelenie finančného príspevku na rok 2011 pre subjekty vykonávajúce opatrenia sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately v zmysle VZN PSK č. 20/2010.
  6. Rôzne.
  7. Záver.

Poznámka pre členov komisie:

Prácu si zariaďte tak, aby ste sa mohli zasadnutia komisie nerušene zúčastniť, aby bola komisia uznášania schopná.

Zároveň Vás žiadame o potvrdenie účasti, resp. písomné ospravedlnenie o neúčasti na zasadnutí komisie finančnej a to v lehote do 24. januára na tel. čísle: 051/7081 202 resp. e-mail: maria.holikova(at)vucpo.sk, iveta.mravcakova(at)vucpo.sk.

Ing. Molčan Peter, v. r.
predseda komisie

Ing. Holíková Mária, PhD.
sekretár komisie

Prešov 18. 1. 2011