15. zasadnutie Komisie finančnej pri Z PSK (13.08.2015)

Termín zasadnutia: 13. augusta 2015 o 10:00 hod.
Miesto konania: v kontrolnej miestnosti odboru financií Úradu Prešovského samosprávneho kraja (3. poschodie), Námestie mieru 2, Prešov

1. Otvorenie zasadnutia, schválenie programu, určenie overovateľa zápisnice.
  2. Úprava rozpočtu č. 4/PSK/2015 Prešovského samosprávneho kraja pre rok 2015
  3. Správa o plnení rozpočtu PSK k 30. 6. 2015.
  4. Informatívna správa o výsledku kontroly hospodárenia samosprávnych krajov v Prešovskom samosprávnom kraji vykonanej Najvyšším kontrolným úradom Slovenskej republiky.
  5. A/Združená investícia medzi PSK a mestom Stará Ľubovňa.
    B/Združená investícia medzi PSK a mestom Snina.
  6. Návrh na dofinancovanie výkonov súvisiacich s realizáciou investičnej akcie: „ Rekonštrukcia kaštieľa Vihorlatské múzeum Humenné“
  7. Návrh na dofinancovanie nadlimitných výdavkov v rámci projektu:“ Rekonštrukcia objektu „ DOM SPRÁVCU“ v Starej Ľubovni“
  8. Návrh na dofinancovanie nadlimitných výdavkov v rámci projektu: “Rekonštrukcia objektu Podtatranského múzea v Poprade“
  9. Návrh na dofinancovanie nadlimitných výdavkov v rámci projektu: „Rekonštrukcia a revitalizácia výtvarného sveta v Šarišskej galérii“
  10. Rôzne
  11. Záver

Ing. Holíková Mária, PhD.v. r.
sekretár komisie

Ing. Molčan Peter, v. r.