11. zasadnutie Komisie zdravotníctva pri ZPSK (25.9.2019)

Termín zasadnutia:

25.9.2019 o 14:00 hod.

Miesto konania:

Úrad Prešovského samosprávneho kraja, Námestie mieru 2, Prešov (zasadačka - 1. poschodie)

1. Schválenie programu zasadnutie
  2. Voľba overovateľov zápisnice
  3. Informácia o stave naplnenosti verejnej minimálnej siete, mechanizme a výške úhrad za zdravotnú starostlivosť, stav zazmluvnenosti poskytovateľov zdravotnej starostlivosti v PSK, stratifikácia nemocníc z pohľadu zdravotnej poisťovne( MUDr. Alena Ľaľová, poverený riaditeľ krajskej pobočky Prešov VšZP, PhDr. Jana Šťastná, regionálna riaditeľka nákupu ZS, krajská pobočka Prešov Dôvera zdravotná poisťovňa a.s., Ing. Stanislav Rybiansky, riaditeľ úseku nákupu ZS Union zdravotná poisťovňa, a.s. )
  4.  Nakladanie s prebytočným majetkom Prešovského zdravotníctva, a.s.
  5. Rôzne
  6. Záver

MUDr. Martin Lajoš, v. r.
predseda komisie

Publikované: 28.12.2017 / Aktualizované: 28.11.2022 HoreTlačiť