10. zasadnutie Komisie územného plánovania, ochrany a tvorby životného prostredia pri Zastupiteľstve PSK (07.11.2019)

Pozvánka na zasadnutie

Termín zasadnutia: 07. 11. 2019 o 10:00 hod.

Miesto konania: Vihorlatské múzeum v Humennom, Námestie slobody 1, 066 01 Humenné

1. Otvorenie.
  2. Voľba overovateľa zápisnice a uznesenia.
  3. Zámer obnovenia cestného prepojenia Humenné – Porúbka –Vinné počas letných mesiacov –   stanovisko poslanca Zastupiteľstva Prešovského samosprávneho kraja PhDr. Babina.
  4. Stanoviská zástupcov dotknutých samospráv – primátor  mesta Humenné, starostka obce Porúbka, starosta obce Vinné, starosta obce Ptičie a starosta obce Chlmec.
  5. Stanoviská Okresného úradu Prešov, odboru cestnej dopravy a pozemných komunikácií a Okresného dopravného inšpektorátu  v Humennom.
  6. Stanoviská Okresného úradu Michalovce, odboru cestnej dopravy a pozemných komunikácií a Okresného dopravného inšpektorátu  v Michalovciach.
  7. Stanoviská právnických osôb – Vojenský obvod Valaškovce, Vojenské lesy a majetky SR Pliešovce, Občianske združenie MAS Pod Vihorlatom.
  8. Stanoviská zástupcov odborov dopravy KSK a PSK.
  9. Záver.

PaedDr. Miroslav Benko, MBA, v.r.
predseda komisie

RNDr. Rudolf Bauer, PhD.,  v. r.
sekretár komisie

Odbor strategického rozvoja a projektového riadenia

Sekretariát: 051 / 70 81 502

E-mail: rozvoj@vucpo.sk