36. zasadnutie Komisie správy majetku (24.5.2021)

Pozvánka

V zmysle § 20 zákona č. 302/2001 Z. z. o samospráve vyšších územných celkov (zákon o samosprávnych krajoch) v znení neskorších predpisov zvolávam

36. rokovanie  komisie správy majetku pri Zastupiteľstve Prešovského samosprávneho kraja, ktoré sa uskutoční

Termín zasadnutia:

24.5 2020 o 13:00  hod.

Miesto konania:

v Prešove – budova Úradu PSK, Námestie mieru 2 (II. podlažie – malá zasadačka)

Predbežný program

1. Otvorenie
  2. PHOZ
    2.1. Prevod nehnuteľného majetku v k. ú. Sabinov z vlastníctva PSK  do vlastníctva p. Margity Blaščákovej z dôvodu hodného osobitného zreteľa
    2.2. Zámena nehnuteľného majetku v k. ú. Podolínec medzi PSK a Mestom Podolínec z dôvodu hodného osobitného zreteľa
    2.3. Prevod nehnuteľného majetku v k. ú. Orkucany z vlastníctva PSK do vlastníctva manželov Miščíkových z dôvodu hodného osobitného zreteľa
  3. Zriadenie vecného bremena
    3.1. Návrh na zriadenie budúceho vecného bremena k. ú. Solivar v súvislosti pre stavbu: „Sanet – telekomunikačná prípojka Súkromné bilingválne gymnázium“.
    3.2. Návrh na zriadenie budúceho vecného bremena na nehnuteľnom majetku PSK v k. ú. Levoča na umiestnenie inžinierskych sietí plynárenských zariadení pre stavbu „Rekonštrukcia kotolne a realizácia vonkajšieho napojenia na rozvod plynu“.
    3.3. Návrh na zriadenie budúcich vecných bremien na majetku vo vlastníctve TATRAMAT, a. s. a PSK, v k. ú. Matejovce, v súvislosti s realizáciou projektu CuRI.
    3.4. Návrh na zriadenie budúceho vecného bremena na majetku vo vlastníctve PSK, v k.ú. Humenné, v súvislosti s realizáciou stavby: „Lávka pre peších a cyklistov cez rieku Laborec v Humennom“.
    3.5. Návrh na zriadenie vecného bremena na majetku vo vlastníctve PSK, v k. ú. Starý Smokovec, v súvislosti s realizáciou stavby: „VN trafostanica 400kVA a VN prípojka pre bytové domy v Tatranskej Polianke“.
    3.6. Návrh na zmenu uznesenia 14. KSM pri Zastupiteľstve PSK č. 14/2019 zo dňa 22.07.2019  zriadenie budúceho vecného bremena na majetku vo Vlastníctve PSK, v k. ú. Vranov nad Topľou.
  4. Kúpa
    4.1. Prevod nehnuteľného majetku do vlastníctva PSK – časť miestnej komunikácie a súvisiacich pozemkov v k.ú. Šiba ako predĺženie cesty III/3494.
  5. Rôzne
    5.1.Zmena znesenia z 25. zasadnutia ZPS č. 659/2021 zo dňa 15.02.2021 k schváleniu prevodu majetku obchodnou verejnou súťažou – SOŠ Drevárska

MUDr. Patrik Mihaľ, v. r.
predseda komisie

JUDr. Lýdia Budziňáková, MBA, v. r.
sekretárka komisie

Publikované: 17.05.2021 / Aktualizované: 28.11.2022 HoreTlačiť