17. zasadnutie Komisie RR a CR (02.06.2020)

Termín zasadnutia:

02. jún 2020

Miesto konania: Úrad Prešovského samosprávneho kraja, Námestie mieru 2, Prešov, malá zasadacia miestnosť, 2 podlažie

1. Otvorenie.
  2. Voľba overovateľa  uznesení a zápisnice.
  3. Kontrola plnenia uznesení z posledného zasadnutia Komisie RR a CR pri Zastupiteľstve PSK.
  4. Návrh rokovacieho poriadku komisií Zastupiteľstva Prešovského samosprávneho kraja (na pripomienkovanie).
  5. Dodatočné finančné prostriedky pre Strešné projekty Prešovského samosprávneho kraja v rámci Programu cezhraničnej spolupráce INTERREG V-A PL-SR 2014 – 2020.
  6. Informatívna správa o príprave Kohéznej politiky v programovom období 2021-2027.
  7. Schválenie predloženia Žiadostí o NFP a spolufinancovania pre dopytovo-orientované projekty v rámci výzvy IROP-PO2-SC223-2020-57.
  8. Účasť Prešovského samosprávneho kraja v projekte: „Touristic Vysegrad Without Bordes“, pripravovaného v rámci aktuálnej výzvy Vyšehradského fondu.
  9. Úprava spolufinancovania projektu „Recapture the Fortress Cities“ (Obnova opevnených miest).
  10. Pilotná schéma: Budovanie kapacít pre oblasť participatívnej tvorby verejných politík      v prostredí VÚC/ regionálnej územnej samosprávy.
  11. Výročná správa KOCR Severovýchod Slovenska za rok 2019.
  12. Výročná správa Agentúry regionálneho rozvoja  Prešovského samosprávneho kraja za rok 2019.
  13. Informatívna správa o iniciatíve Catching-up Regions v PSK.
  14.  Informatívna správa o nástroji na prácu s informáciami - Geoportál Prešovského kraja (geopresovregion.sk).
  15.  Rôzne.
  16. Záver.

Ing. Andrea Turčanová, v. r.
predseda komisie

PaedDr. Martina Slivková, PhD., v. r.
sekretár komisie

Publikované: 24.4.2019 / Aktualizované: 28.11.2022 HoreTlačiť