10. zasadnutie Komisie RR a CR (06.08.2019)

Pozvánka na zasadnutie

Termín zasadnutia:

6. august 2019 o 13:30 hod.

Miesto konania:

Úrad Prešovského samosprávneho kraja, Námestie mieru 2, Prešov, malá zasadacia miestnosť na 2. podlaží

1. Otvorenie.
  2. Voľba overovateľa, uznesení a zápisnice.
  3. Vyhodnotenie Akčného plánu pre rast a zamestnanosť PSK v rámci I. etapy Iniciatívy „Catching-up Regions“.
  4. Návrh vstupu PSK do záujmového združenia právnických osôb Košice IT Valley.
  5. Návrh na ukončenie členstva PSK v o.z. VIA Košice.
  6. Návrh na predloženie žiadosti o nenávratný finančný príspevok na projekt „SMART PSK“ v rámci výzvy vyhlásenej Riadiacim orgánom pre OP Efektívna verejná správa – kód výzvy OP EVS DOP-PO1-SC1.1-2019-1 „Inteligentný a lepší samosprávny kraj“.
  7. Návrh Územného plánu Prešovského samosprávneho kraja.
  8. Návrh Všeobecne záväzného nariadenia Prešovského kraja č..../2019, ktorým sa vyhlasuje záväzná časť Územného plánu Prešovského samosprávneho kraja.
  9. Rôzne.
  10. Záver.

Ing. Andrea Turčanová, v. r.
predsedníčka komisie

RNDr. Rudolf Bauer, PhD., v. r.
sekretár komisie

Publikované: 24.4.2019 / Aktualizované: 28.11.2022 HoreTlačiť