25. zasadnutie Komisie finančnej pri Z PSK

Miesto konania:

Úrad Prešovského samosprávneho kraja, Námestie mieru 2, Prešov

1. Otvorenie
  2. Prevod nehnuteľného majetku – pozemku v k. ú. Krušinec z podielového vlastníctva predávajúcich –  Drotár Jozef, Zolotárová Helena, Zajaroš Michal, do výlučného vlastníctva kupujúceho -  Prešovský samosprávny kraj.
  3. Prevod nehnuteľného majetku – pozemku v k. ú. Krušinec  z podielového vlastníctva predávajúcich –  Rojková Helena, Surgent Ján, do výlučného vlastníctva kupujúceho -  Prešovský samosprávny kraj.
  4. Prevod nehnuteľného majetku – pozemkov v k. ú. Krušinec z vlastníctva predávajúcich uvedených na LV 276 vo výške prislúchajúcej ich spoluvlastníckemu podielu do vlastníctva kupujúceho -  Prešovský samosprávny kraj
  5. Prevod nehnuteľného majetku–pozemku v k. ú. Prešov z vlastníctva predávajúceho – RoTTeL Energy, s.r.o., Prešov do vlastníctva kupujúceho - Prešovský samosprávny kraj.
  6. Nájomná zmluva s Evanjelickou cirkvou augsburského vyznania na Slovensku, Kežmarok – Budova Gymnázia P. O. Hviezdoslava v Kežmarku.
  7. Návrh na dofinancovanie nadlimitných výdavkov v rámci implementovaného projektu „Zvýšenie počtu žiakov Spojenej školy, Kollárova 10 na praktickom vyučovaní“
  8. Návrh na dofinancovanie nadlimitných výdavkov v rámci implementovaného projektu „Zvýšenie počtu žiakov SOŠ technickej v Prešove na praktickom vyučovaní“.
  9. Návrh  na dofinancovanie nadlimitných výdavkov v rámci implementovaného projektu „Zvýšenie počtu žiakov Obchodnej akadémie v Humennom na praktickom vyučovaní“.
  10. Návrh na zmenu Uznesenia č. 3/2018 z 2. zasadnutia Zastupiteľstva PSK zo dňa 29. januára 2018.
  11. Správa o vyúčtovaní zálohového príspevku za služby vo verejnom záujme v prímestskej autobusovej doprave za rok 2019.
  12. Dodatočné finančné prostriedky pre Strešné projekty Prešovského samosprávneho kraja v rámci Programu cezhraničnej spolupráce INTERREG V-A PL-SR 2014 – 2020
  13. Schválenie predloženia Žiadostí o NFP a spolufinancovania pre dopytovo - orientované projekty v rámci výzvy IROP-PO2-SC223-2020-57.
  14. Účasť Prešovského samosprávneho kraja v projekte: „Touristic Visegrad Without Borders“, pripravovaného v rámci aktuálnej výzvy Vyšehradského fondu.
  15.  Úprava spolufinancovania projektu „Recapture the Fortress Cities“ (Obnova opevnených miest)

16.   Pilotná schéma: Budovanie kapacít pre oblasť participatívnej tvorby verejných politík v prostredí VÚC/ regionálnej územnej samosprávy

17.    Informatívna správa o plnení rozpočtu PSK  k 31.3.2020./sk/samosprava/zastupitelstvo-psk/komisie/kf-zpsk/pozvanky/25-zasadnutie-komisie-financnej-pri-z-psk.html

18.    Úprava rozpočtu č.3/2020/PSK.

19.     Rôzne

20. Záver

RNDr. Zuzana Bednárová, PhD. v. r.
predsedníčka komisie

Ing. Dagmar Olekšáková, v. r.
sekretár komisie

Oddelenie organizačné a registratúry

Kontakt: 051 / 70 81 311

Tasr - Tablet TV - Logo PSK - symbolický obrázok k záznamom živého vysielania Zastupiteľstva PSK