19. zasadnutie Komisie dopravy pri ZPSK (22.-23.04.2020)

Pozvánka

V zmysle § 20 zákona č. 302/2001 Z. z. o samospráve vyšších územných celkov (zákon o samosprávnych krajoch) v znení neskorších predpisov zvolávam

x. rokovanie  komisie x  pri Zastupiteľstve Prešovského samosprávneho kraja, ktoré sa uskutoční

Termín zasadnutia:

22.04.2020 od 12:00 do 23.04.2020 do 12:00

Miesto konania:

per rollam

Program

1. Majetkovoprávne vysporiadanie pozemkov, ktoré súvisia s činnosťou Správy a údržby ciest PSK - pozemky vo vlastníctve PSK1 Návrh na zriadenie vecného bremena na majetku vo vlastníctve PSK, v k.ú. Becherov,   v súvislosti s výstavbou verejného vodovodu pre obytný súbor Hrabník.

1.2   Návrh na zriadenie vecného bremena na majetku vo vlastníctve PSK, v k.ú. Kapušany, v súvislosti s uložením NN a VN elektrického vedenia v prospech VSD, a.s

1.3 Návrh na zriadenie vecného bremena na majetku vo vlastníctve PSK v k.ú. Stará Ľubovňa pre umiestnenie plynového potrubia v prospech SPP - distribúcia, a.s.

1.4  Návrh na zriadenie vecného bremena na majetku vo vlastníctve PSK, v k.ú. Záborské, pre umiestnenie distribučného VN rozvodu v prospech investorov.

1.5 Návrh na zriadenie vecného bremena na majetku vo vlastníctve PSK, v k.ú. Žehňa, v súvislosti s výstavbou rekreačných domov – Dubový háj Chrasť, Žehňa (odkanalizovanie)

1.6 Návrh na zriadenie vecného bremena na majetku vo vlastníctve PSK, v k.ú. Žehňa a k.ú. Dulova Ves, v súvislosti s výstavbou rekreačných domov – Dubový háj Chrasť, Žehňa (zásobovanie vodou).

2. Majetkovoprávne vysporiadanie pozemkov, ktoré súvisia s činnosťou SÚC PSK - pozemky vo vlastníctve iných osôb ako PSK

2.1  Návrh na zriadenie vecného bremena v prospech PSK, v k.ú. Lipany, v súvislosti s výstavbou vodovodu a kanalizácie strediska SÚC PSK Lipany, na pozemkoch Mesta Lipany.

2.2  Návrh na zriadenie vecného bremena v prospech PSK, v k.ú. Lipany, v súvislosti s výstavbou vodovodu a kanalizácie strediska SÚC PSK Lipany, na pozemku vo vlastníctve SR, v správe SVP, š.p.

2.3 Návrh na prevod nehnuteľného majetku do vlastníctva PSK z vlastníctva Mesta Prešov pozemky pre stavbu III/3440 (III/068 002) Prešov – most cez Sekčov (ul. Solivarská) ďalej len („stavba“).

2.4 Návrh na zriadenie vecného bremena v prospech SPP – distribúcia a.s., v k.ú. Stará Ľubovňa, v súvislosti s výstavbou plynovodu, na pozemkoch súkromných vlastníkov.

Ing. arch. Zita Pleštinská
predsedníčka komisie