Výzva na pozície STS

logo programu HUSKROUA - Hungary - Slovakia - Romania - Ukraine

Predĺženie výzvy na predkladanie žiadostí na obsadenie pozícií na Spoločnom technickom sekretariáte v Budapešti (HUSKROUA - ENI CBC 2014-2020)

Spoločný technický sekretariát Programu ENI CBC Maďarsko-Slovensko-Rumunsko-Ukrajina na roky 2014 - 2020 predlžuje termín pre dve voľné pracovné miesta na pozíciu Programového manažéra a pozíciu Vedúci sekretariátu riaditeľa v sídle v Budapešti v Maďarsku.

Záujemcovia, ktorí už predložili svoje žiadosti o pozíciu Programového manažéra alebo pozíciu Vedúci sekretariátu riaditeľa, budú považovaní za "oprávnených" a nemali by sa znova uplatňovať.

Podrobné úlohy programového manažéra a správcu kancelárie, ako aj kritériá zamestnania, podmienky zamestnania a postup pri podávaní žiadostí sú popísané v revidovaných oznámeniach nižšie.

Uzávierka

Uzávierka pre zasielanie žiadostí je 15. august 2018.

Sem vložte text

Bližšie informácie:

Všetky relevantné informácie a podmienky požadovaného výberového konania sú uvedené v príslušnom linku v anglickom jazyku:

Odbor projektového riadenia

Sekretariát: