Program HUSKROUA - ENI 2014 - 2020

logo programu HUSKROUA - Hungary - Slovakia - Romania - Ukraine

Program cezhraničnej spolupráce Maďarsko - Slovensko - Rumunskuo - Ukrajina ENI (HUSKROUA - ENI 2014-2020)

V roku 2014 sa Nástroj európskeho susedstva a partnerstva (ENPI) zmenil na Nástroj európskeho susedstva (ENI), s celkovou hodnotou viac než 15 miliárd € v programovom období 2014 - 2020.
Cieľom programu je zintenzívnenie spolupráce medzi regiónmi Zakarpatia, Ivano-Frankovskou a Černivetskou oblasťami s oprávnenými územiami členských štátov EÚ.
Bližšie informácie o programe sa dozviete na uvedenom odkaze - O programe.

PaedDr. Martina Slivková, PhD.

Odbor cezhraničných a iných programov EÚ, Oddelenie cezhraničnej spolupráce
martina.slivkova(at)vucpo.sk
tel: 051/7081 547
miestnosť: 429 IV. podlažie

Dňa 4.7.2018 sa zriadila pobočka the Branch Office ENI v PSK, zriadenie a prevádzka regionálneho zastúpenia v rámci Programu cezhraničnej spolupráce Maďarsko-Slovensko-Rumunsko-Ukrajina nástroja európskeho susedstva 2014-2020.

Hlavnou úlohou je informovať potencionálnych uchádzačov z prihraničných regiónov PSK Slovenskej republiky o aktivitách plánovaných v rámci Programu, ako sú výzvy na podávanie projektov, semináre, školenia, infodni a pod. Regionálne zastúpenie poskytuje informácie všetkým potencionálnym uchádzačom a ostatným aktérom zaujímajúcich sa o cezhraničnú spoluprácu bez rozdielu a bezodplatne. Informácie sa poskytujú priebežne telefonicky, emailom alebo formou osobných konzultácií.

Dokumenty pogramu

Základné dokumenty v rámci programu HUSKROUA - ENI na stiahnutie:

Ďalšie dokumenty nájdete na stránke Základné dokumenty.

Aktuálne výzvy

Aktuálne informácie

logo programu HUSKROUA - Hungary - Slovakia - Romania - Ukraine

Odbor cezhraničnej a medzinárodnej spolupráce