Výzva 1.6. - 31.7.2012

Logo operačného programu Poľsko - Slovensko 2007 - 2013

Logo Európskej únie - Európsky fond regionálneho rozvoja

Nové!

Oznamujeme, že podľa rozhodnutia Monitorovacieho výboru (2/2014) bola zaktualizovaná Príručka programu cezhraničnej spolupráce Poľsko – Slovenská republika 2007-2013.

Programový manuál - formát PDF (1,9 MB)

Na základe rozhodnutia Monitorovacieho podvýboru, ktorý zasadal v dňoch 13. - 14.12.2012, boli pre Prešovský samosprávny kraj vyčerpané všetky finančné prostriedky určené na 3. výzvu Fondu mikroprojektov a schválený rezervár projektov pre prípad vzniknutých úspor z realizovaných mikroprojektov. Z tohto dôvodu Prešovský samosprávny kraj uzatvára tzv. otvorenú výzvu a ukončuje prijímanie žiadostí o FP v rámci 3. výzvy Fondu mikroprojektov. Všetky žiadosti o FP prijaté po termíne 31.7.2012 budú v zmysle implementačných procedúr vylúčené z ďalšieho posudzovania (formálne hodnotenie a hodnotenie oprávnenosti a technické hodnotenie).

Výzva
na podávanie žiadostí o finančný príspevok pre mikroprojekty
z prostriedkov Európskeho fondu regionálneho rozvoja

vyhlásená Prešovským samosprávnym krajom

Prešovský samosprávny kraj, na základe poverenia Riadiaceho orgánu – Ministerstva regionálneho rozvoja Poľskej republiky – vyhlasuje nepretržitý nábor projektov cezhraničného charakteru v rámci:
Prioritnej osi III - Podpora miestnych iniciatív (mikroprojekty)

Žiadosti o finančný príspevok pre mikroprojekty cezhraničného charakteru môžu podávať oprávnené subjekty neziskového charakteru. Na získanie podpory sú oprávnení prijímatelia z Prešovského samosprávneho kraja.

Hodnota finančného príspevku pre jeden projekt:

• minimálna: 5 000,00 eur
  • maximálna: 50 000,00 eur

Kontakt:

Bližšie informácie sa nachádzajú v Príručke pre žiadateľov mikroprojektov a sú dostupné na strane www.po-kraj.sk, ako aj v sídle Úradu PSK.

Všetky informácie poskytuje:

Odbor cezhraničných programov PSK
Námestie mieru č.2, Prešov

PhDr. Andrea Kmecová
andrea.kmecova@vucpo.sk
tel: 051/7081 526

Mgr. Lucia Mačupová
lucia.macupova@vucpo.sk
tel: 051/7081 525

Mgr. Terezia Matušová
terezia.matusova@vucpo.sk
tel: 051/7081 524