Námestie mieru 2, 080 01 Prešov, IČO: 37870475
Textová verziaMapa stránkyTlačiť Odoslať RSS logo stránky youtubelogo portálu Twitterlogo portálu Facebook

Dôležitý oznam!

Práve sa nachádzate na starom webovom sídle Prešovského samosprávneho kraja po-kraj.sk, ktorý slúži na archívne účely.

Všetky aktuálne informácie nájdete na novej adrese: www.psk.sk

Hľadanie partnera - pomoc

Program Interreg Poľsko - Slovensko Spolufinancovaný Európskou úniou

Pomoc s hľadaním partnera - malé projekty

Wersja słowacka (SK)
Súčasťou vášho malého projektu musí byť zahraničný partner. Ak ste ešte nespolupracovali s inštitúciou z druhej strany poľsko-slovenskej hranice alebo ak chcete nadviazať nové partnerstvo, pomôžeme vám nájsť vhodného partnera. Stačí, ak vyplníte formulár s ponukou spolupráce. Formulár je potrebné vyplniť v národnom jazyku.

Formulár na vyhľadávanie partnera malého projektu

QR kód Hľadaj partnera - formulár https://forms.office.com/e/Jji2ws3FJ8

Informácie o spracúvaní osobných údajov vo formulári - GDPR (74 kB)

Zoznam inštitúcií hľadajúcich partnera v rámci prípravy malého projektu - priorita 4 (1. výzva)