Prerozdelenie nealokovaných prostredkov SK08

SK08 - Cezhraničná spolupráca: Prerozdelenie doteraz nealokovaných finančných prostriedkov schémy malých grantov

Vážení prijímatelia,

z dôvodu potreby prerozdelenia doteraz nealokovaných finančných prostriedkov v rámci programovej oblasti SK08 Cezhraničná spolupráca Vás ako prijímateľov prostriedkov v rámci výzvy CBC02 Schéma malých grantov, týmto Vás chceme osloviť s možnosťou požiadať o zvýšenie projektového grantu vo Vašom projekte.

Zvýšenie projektového grantu je podmienené splnením všetkých kritérií na prerozdelenie finančných prostriedkov, ako aj predložením náležite vyplnenej predpísanej predlohy návrhu na plnenie kritérií na prerozdelenie finančných prostriedkov a formulára navýšenia, a to v termíne do 30.11.2016.

Doba čerpania a realizácie aktivít je od 1. februára do 30. apríla 2017. V prípade schválenia Vašej žiadosti dodatočné finančné prostriedky bude možné čerpať na dodatočné aktivity až po podpise dodatku k projektovej zmluve.

Dokumenty na stiahnutie k žiadosti o navýšenie projektového grantu

1. Predpísaná predloha žiadosti o pridelenie dodatočných finančných prostriedkov - RTF (256 kB)
  2. Formulár rozpočtu - XLS (82 kB)
  3. Kritéria na prerozdelenie finančných prostriedkov Slovensko, Program SK08 Cezhraničná spolupráca CBC02/Schéma malých grantov - PDF (68 kB), verzia v anglickom jazyku - PDF (68 kB)

Vyplnenú predlohu žiadosti a formulár rozpočtu je potrebné zaslať naskenované a podpísané na adresu eeagrants@vucpo.sk najneskôr do 30.11.2016, alebo zaslať poštou do stanoveného termínu na adresu:

Úrad Prešovského samosprávneho kraja
Odbor cezhraničnej a medzinárodnej spolupráce
0800 01 Prešov

Prosím vezmite do úvahy, že v prípade doručenia poštou alebo kuriérom je rozhodujúci dátum odovzdania zásielky na prepravu.

V prípade osobného doručenia musia byť zásielky odovzdané na  podateľni ÚPSK najneskôr 30.11.2016.

Odbor projektového riadenia

Sekretariát: