Vyhľadaj zamestnanca - návod

Návod pre vyhľadávanie zamestnancov vo formulári

Formulár ponúka dva spôsoby vyhľadávania:

1. Vyhľadaj kontakt podľa odboru/oddelenia
  2. Vyhľadaj kontakt podľa priezviska

Vyhľadaj kontakt podľa odboru/oddelenia

Voľbu vyhľadávania si volíte pomocou okrúhleho políčka. Kliknutím na dané políčko sa presunie čierny krúžok.

Ukážka - Vyhľadaj kontakt podľa odboru/oddelenia

1. V riadku podľa odboru /oddelenia musí byť okrúhle políčko vyplnené čiernym krúžkom.
  2. V riadku Odbor si z rolovacieho menu vyberte požadovaný odbor  (alebo všetky odbory). Menu sa vyroluje kliknutím na šípku. Zobrazí sa zoznam zamestnancov daného odboru.
  3. Ak ste si zvolili odbor, môžete si zvoliť aj konkrétne oddelenie, ktoré je súčasťou daného odboru. V riadku Oddelenie si z rolovacieho menu vyberiete konkrétne oddelenie. Zobrazí sa zoznam len zamestnancov daného oddelenia.
  4. Hľadanie spustíte tlačítkom "Hľadať".

Vyhľadaj kontakt podľa priezviska

Ukážka - Vyhľadaj kontakt podľa priezviska

2. Do riadku Priezvisko začnete písať hľadané priezvisko. Hneď pri zadaní prvého písmena, začne formulár automaticky ponúkať zoznam priezvisk. Hľadané priezvisko si zvolíte jednoducho kliknutím.
  3. Hľadanie spustíte tlačítkom "Hľadať" (pozrite obr. v časti Vyhľadaj kontakt podľa odboru/oddelenia).

Publikované: 03.05.2016 / Aktualizované: 13.10.2017 HoreTlačiť