Oznam o možnosti čerpania stabilizačnej pôžičky pre budúce sestry

Oznam o možnosti čerpania stabilizačnej pôžičky pre budúce sestry

Stabilizačná pôžička je určená pre študentov bakalárskeho študijného programu ošetrovateľstvo v dennej forme štúdia a pre absolventov tohto študijného programu v dennej forme, ktorí štúdium absolvovali alebo absolvujú v akademickom roku 2018/2019. Žiadosť je možné predložiť výlučne v listinnej podobe na určenom tlačive na akademický rok 2018/2019, najneskôr do 15.6.2019. Výška stabilizačnej pôžičky je 2000 eur.

Hlavné výhody pôžičky:

• nenávratnosť pri splnení podmienok – pracovať v odbore ošetrovateľstvo a po troch odpracovaných rokoch je odpustená celá pôžička,
  • počas štúdia a výkonu povolania sa študentská pôžička neúročí a nespláca,
  • pôžička nie je účelovo viazaná,
  • možnosť opakovaného čerpania,
  • garantovaný úrok 3 %,
  • pôžička bez ručiteľa,
  • možnosť odkladu splácania – počas materskej a rodičovskej dovolenky, počas výkonu dobrovoľnej vojenskej prípravy, počas nezamestnanosti.

Viac informácií na www.stabilizacnepozicky.sk

Publikované: 07.06.2019 / Aktualizované: 07.06.2019 HoreTlačiť