Námestie mieru 2, 080 01 Prešov, IČO: 37870475
  • Anglická verzia
  • Nemecká verzia
  • Francúzska verzia
  • Poľska verzia
  • Ruská verzia
  • Maďarská verzia
  • Ukrajinská verzia
  • Rusínska verzia
Textová verziaMapa stránkyTlačiť Odoslať RSS logo stránky youtubelogo portálu Twitterlogo portálu Facebook

Samostatný odborný referent na Oddelení práce a miezd

Vyhodnotenie

formát PDF  Zápisnica výberového konania (PDF, 244 kB)

Oznámenie o voľnom pracovnom mieste

Prešovský samosprávny kraj, Námestie mieru 2, Prešov, zastúpený PaedDr. Milanom Majerským, PhD., predsedom Prešovského samosprávneho kraja príjme do pracovného pomeru na pozíciu:

Samostatný odborný referent na Oddelení práce a miezd Kancelárie predsedu PSK

Pracovné podmienky

  • pracovný pomer s nástupom – podľa dohody, čo najskôr,
  • 37,5 hodinový ustanovený týždenný pracovný čas, plný pracovný úväzok,
  • pracovný pomer na dobu určitú,
  • počet obsadzovaných pozícií: minimálne 1.

Požadovaná kvalifikácia

Požadované vzdelanie:

  • vysokoškolské vzdelanie II. stupňa

Požadovaná prax:

  • minimálne 5 rokov praxe v personálnej a mzdovej oblasti

Náplň práce, zodpovednosť

  • spracovanie personálnej a mzdovej agendy s rozmanitou profesijnou štruktúrou - zamestnanci úradu (podľa zákona pri výkone práce vo verejnom záujme), poslanci, neposlanci - členovia komisií pri Zastupiteľstve PSK (podľa zákona o VÚC), zamestnanci na dohody o vykonaní práce, o pracovnej činnosti a pod. (podľa ZP)

Zoznam požadovaných dokladov

  • Žiadosť o prijatie do zamestnania s telefónnym kontaktom a emailovým kontaktom.
  • Štruktúrovaný profesijný životopis s presným popisom praxe (mesiac/rok od, do).
  • Kópie všetkých nasledujúcich dokladov o vzdelaní (1.maturitné vysvedčenie, 2. vysvedčenie o štátnej záverečnej skúške, 3. vysokoškolský diplom).
  • Súhlas uchádzača so spracúvaním osobných údajov na účely evidencie uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
  • Pre účely preukázania bezúhonností uchádzača o zamestnanie sú požadované údaje v zmysle § 3 zákona č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme v spojení s § 10 zákona č. 330/2007 Z. z. o registri trestov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a to:1. meno, priezvisko, rodné priezvisko uchádzača, pôvodné meno alebo priezvisko, ak došlo k zmene mena alebo zmene priezviska,  2. dátum narodenia, rodné číslo, miesto a okres narodenia, 3. adresu trvalého pobytu a u osoby narodenej v cudzine aj štát narodenia, 4. štátne občianstvo, 5. pohlavie, 6. číslo občianskeho preukazu alebo číslo pasu, 7. meno, priezvisko a rodné priezvisko rodičov.

Osobnostné predpoklady, skúsenosti a zručnosti

  • zodpovednosť, spoľahlivosť, dôslednosť, precíznosť,
  • technické myslenie,
  • schopnosť pracovať v kolektíve,
  • aktívny prístup k riešeniu úloh,
  • vysoké pracovné nasadenie a samostatnosť pri rozhodovaní,
  • komunikatívnosť, zvládanie stresových situácií.

Iné kritéria a požiadavky

  • Znalosť legislatívnych predpisov v pracovno-právnej oblasti, oblasti odmeňovania, odvodových a daňových povinnosti.
  • Znalosť nástrojov MS Office, predovšetkým Excel a Word.

Forma odmeňovania

  • funkčný plat pri plnom pracovnom úväzku podľa tabuľkového zaradenia zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme trieda 7, stupeň podľa uznanej praxe.

  • Hrubá mzda od 1 300,00 EUR.

Termín a miesto podania žiadosti

Žiadosť so všetkými  požadovanými dokladmi je potrebné doručiť:

  • osobne, poštou v uzavretej obálke s označením: NEOTVÁRAŤ: „Voľné pracovné miesto Referent na Oddelenie PaM “ a to v termíne do 11.04.2023.
  • Za dátum podania sa považuje dátum uvedený na odtlačku pečiatky podateľne Úradu Prešovského samosprávneho kraja alebo pečiatky pošty.

Adresa podania

Úrad Prešovského samosprávneho kraja
Námestie mieru 2
08 001 Prešov

Výberové konanie

  • Na pracovný pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady a iné kritéria a požiadavky súvisiace s obsadzovaným pracovným miestom a predložia všetky požadované doklady.
  • Komisia pre otváranie obálok má právo vyradiť uchádzačov, ktorí nezašlú všetky požadované doklady spolu so žiadosťou v stanovenom termíne.
  • O termíne a mieste výberového konania budú uchádzači informovaní telefonicky alebo emailom.

Kontakt

Kontaktná osoba:

  • Ing. Mária Smetanová, vedúca Oddelenia práce a miezd PSK
  • tel.: +421 51 7081 144
  • e-mail: maria.smetanova@psk.sk

V Prešove dňa 29. 03. 2023

v. r.
PaedDr. Milan Majerský, PhD.,.
predseda Prešovského samosprávneho kraj

Publikované: 29.03.2023 / Aktualizované: 22.05.2023 HoreTlačiť