Vyhľadaj organizáciu - návod

Návod pre vyhľadávanie organizácie/zariadenia vo formulári

Formulár ponúka dva spôsoby vyhľadávania:

1. Vyhľadaj kontakt organizáciu podľa  oblasti/okresu

2. Vyhľadaj kontakt organizáciu podľa časti názvu/mesta

Vyhľadaj kontakt zariadenia podľa organizácie a okresu

Voľbu vyhľadávania si volíte pomocou okrúhleho políčka. Kliknutím na dané políčko sa presunie čierny krúžok.

Ukážka - Vyhľadaj kontakt podľa názvu organizácie - názvu/mesta

1. V riadku podľa oblasť zaradenia organizácie /oddelenia musí byť okrúhle políčko vyplnené čiernym krúžkom.
  2. V riadku Oblasť zaradenia organizácie si z rolovacieho menu vyberte požadovanú oblasť  (alebo všetky odbory). Menu sa vyroluje kliknutím na šípkuZobrazí sa zoznam oblastí zaradenia organizácie.
  3. Ak ste si zvolili oblasť, môžete si zvoliť aj konkrétny okres, v ktorom sa organizácia nachádza. Zobrazí sa zoznam len organizácií danej oblasti a súčasne v danom okrese.
  4. Ak si zvolíte len Okres a z rolovacieho menu vyberiete konkrétny okres, zobrazí sa zoznam len organizácií daného okresu (nezávisle od oblasti - ak nie je zvolená).
  5. Hľadanie spustíte tlačítkom "Hľadať".

Vyhľadaj organizáciu podľa časti názvu

Ukážka - Vyhľadaj organizáciu podľa časti názvu

1. V riadku podľa časti názvu a mesta musí byť okrúhle políčko vyplnené čiernym krúžkom.
  2. Do riadku Názov napíšete hľadaný výraz z názvu organizácie, napr. "múzeum".
  3. Hľadanie spustíte tlačítkom "Hľadať".

Hľadaj (tlačídlo - button)

Publikované: 18.03.2019 / Aktualizované: 25.03.2019 HoreTlačiť