Námestie mieru 2, 080 01 Prešov, IČO: 37870475
  • Anglická verzia
  • Nemecká verzia
  • Francúzska verzia
  • Poľska verzia
  • Ruská verzia
  • Maďarská verzia
  • Ukrajinská verzia
  • Rusínska verzia
Textová verziaMapaTlačiť Odoslať RSS logo stránky youtubelogo portálu Twitterlogo portálu Facebook

 

 
Späť

Športovci roka 2010

obrázok - športovci roka 2010

 

Slávnostné vyhlásenie "Najúspešnejších športovcov a športových kolektívov Prešovského samosprávneho kraja za rok 2010" sa uskutočnilo 3. februára 2011 o 17.00 h v historickej budove DJZ v Prešove

 

 

Najúspešnejší športovci a kolektívy Prešovského samosprávneho kraja za rok 2010

Najúspešnejší športovec PSK za rok 2010

  • Alexander RADČENKO, hádzaná, Tatran Prešov

Najúspešnejší športovci PSK

  • Radoslav ANTL,  hádzaná, Tatran Prešov
  • Martin BAJČIČÁK, klasické lyžovanie, Stredisko štátnej športovej reprezentácie Ministerstva vnútra SR Štrbské Pleso
  • Igor DROTÁR – Vladimír BÁNOCI, motorizmus, Rally Systém Slovakia Prešov
  • Peter HÁMOR, horolezectvo, Poprad
  • Michal HLINKA, kulturistika, Športový klub mesta Stará Ľubovňa
  • Júlia KOSTÚROVÁ, silový trojboj, Klub silového trojboja a kulturistiky Matej Bardejov
  • Andrea KRIŠANDOVÁ, džudo, MŠK Vranov nad Topľou
  • Marcel MATEJ, silový trojboj, Klub silového trojboja a kulturistiky Matej Bardejov
  • Jana PURDJAKOVÁ, kulturistika, Klub kulturistiky STAR Poprad

Najúspešnejší kolektív dospelých PSK za rok 2010

  • Tatran Prešov – hádzaná 

Najúspešnejšie kolektívy dospelých za rok 2010 bez určenia poradia

  • VK Chemes Humenné – volejbal 
  • BK Bemaco Prešovská univerzita Prešov – basketbal

Najúspešnejšie kolektívy mládeže PSK za rok 2010

  • VK Prešovská univerzita Mirad Prešov – volejbal 
  • ZK Vihorlat Snina – zápasenie
  • Tatran Prešov – hádzaná 

Najúspešnejšia škola v pôsobnosti PSK za roku 2010

  • Stredná odborná škola technická Humenné

Najúspešnejší študenti škôl v pôsobnosti PSK za rok 2010

  • Adam VOROBEĽ - člen ŠKM Stará Ľubovňa, študent Gymnázia Terézie Vansovej v Starej Ľubovni
  • Dávid BENDÍK - pretekár CVČ – PWL Giraltovce, študent Spojenej strednej školy Ľudmily Podjavorinskej v Prešove

Zvláštne ocenenia - Cena predsedu PSK Petra Chudíka

  • Jozef ŠTEC, atlét, lyžiar, horolezec

Cena denníka KORZÁR - výkonnostný vzostup roka

  • Dajnis KRISTOPANS, hádzaná

Vyhodnotené Základné školy – Pohár Olympijského klubu regiónu Prešov

  • ZŠ Májové námestie Prešov
  • ZŠ Komenského Bardejov
  • ZŠ s materskou školou Koškovce okr. Humenné
  • ZŠ Nižná brána Kežmarok
  • ZŠ Školská Spišské Podhradie
  • ZŠ s materskou školou Komenského Poprad
  • Cirkevná spojená škola sv. Cyrila a Metoda Snina
  • ZŠ Komenského Stará Ľubovňa
  • ZŠ Komenského Sabinov
  • ZŠ Mlynská Stropkov
  • ZŠ Komenského Svidník
  • ZŠ Bernolákova Vranov nad Topľou
Publikované: 08.11.2011 / Aktualizované: 19.02.2019 HoreTlačiť