Rok 2011

Cena predsedu PSK za rok 2011

Laureátov na Cenu predsedu Prešovského samosprávneho kraja za rok 2011 vybral predseda Peter Chudík.

Cenu predsedu PSK za rok 2011 získali:

• Folklórny súbor Makovica zo Svidníka - za výnimočnú prezentáciu národnostnej kultúry a mimoriadne úspechy dosiahnuté šírením kultúrneho dedičstva našich predkov.
  • Zariadenie sociálnych služieb Slnečný dom v Humennom za angažovaný, moderný, profesionálny a vysoko humánny prístup k starostlivosti o ťažko a dlhodobo chorých.
  • Ivan Bohuš z Tatranskej Lomnice, regionálny historik a publicista - za  celoživotné dielo, muzeologickú prácu, bohatú publikačnú činnosť a osobnú zaangažovanosť pri propagácii tatranského regiónu.

Slávnostné odovzdávanie Ceny PSK sa uskutočnilo 20. decembra 2011 v  Divadle Jonáša Záborského v Prešove.

Pozvánka - Cena PSK a Cena predsedu PSK 2011

Fotogaléria: