Program rozvoja vidieka PSK

logo ROP - regionálny operačný program "Investícia do Vašej budúcnosti"
Logo farebné - Prešovský samosprávny krajštátny znak Slovenskej republikyLogo Európska únia Európsky fond regionálneho rozvoja

Program rozvoja vidieka Prešovského samosprávneho kraja

Základné údaje projektu

• Názov projektu: Program rozvoja vidieka Prešovského samosprávneho kraja
  • Prijímateľ: Prešovský samosprávny kraj
  • Termín realizácie: 11/2014 – 10/2015
  • Riadiaci orgán pre Regionálny operačný program: Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky
  • Názov prioritnej osi: Prioritná os 4 – Regenerácia sídiel
  • Názov opatrenia: 4.1 Regenerácia sídiel
  • Číslo výzvy: ROP – 4.1d-2012/01

Cieľ projektu

Prispieť k zvýšeniu konkurencieschopnosti a sebestačnosti vidieckeho prostredia a kvality života vidieckeho obyvateľstva Prešovského samosprávneho kraja.

Špecifické ciele projektu

• Špecifický cieľ 1: Vypracovať sektorový rozvojový dokument na úrovni NUTS III – Program rozvoja vidieka Prešovského samosprávneho kraja.
  • Špecifický cieľ 2: Realizovať posúdenie vplyvov Programu rozvoja vidieka PSK na životné prostredie (Strategic Environmental Assessment - SEA) v súlade so zákonom č. 24/2006 Z. z..
  • Špecifický cieľ 3: Vypracovať Ex-ante hodnotenie Programu rozvoja vidieka Prešovského samosprávneho kraja.

Priebeh projektu

• Začiatok realizácie projektu: 11/2014
  • Ukončenie realizácie projektu: 10/2015

Na stiahnutie

Projekt je spolufinancovaný Európskou úniou z Európskeho fondu regionálneho rozvoja vo výške 85 %, zo štátneho rozpočtu Slovenskej republiky vo výške 10 % a z rozpočtu Prešovského samosprávneho kraja vo výške 5 %.

Publikované: 31.07.2014 / Aktualizované: 02.03.2016 HoreTlačiť