TEPO 2018 - 2019

logo Európska únia Európsky fond pre regionálny rozvoj

EURÓPSKA ÚNIA
Európsky fond pre regionálny rozvoj

Tento projekt je spolufinancovaný Európskou úniou vo výške 85% prostredníctvom Európskeho fondu regionálneho rozvoja.

Operačný program - IROP programovacie obdobie 2014 – 2020

Európska únia Európsky fond regionálneho rozvoja Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Prešovský samosprávny kraj

Základné informácie o projekte

• Názov projektu:

TEPO 2018 - 2019

• Prioritná os:

Prioritná os 6: Technická pomoc

• Investičná priorita:

Neuplatňuje sa v prípade projektov TP

• Žiadateľ:

Prešovský samosprávny kraj (PSK)

• Termín realizácie:

január 2018 - december 2019

• COV projektu:

524 343,00 EUR

• NFP:

469 149,00 EUR

Popis projektu

Projekt je zameraný na vytvorenie optimálnej podpory pre efektívnu implementáciu IROP prostredníctvom erudovaných administratívnych kapacít sprostredkovateľského orgánu. Výkon činnosti SO pre IROP má dopad na celé územie Prešovského kraja. Dosahovanie cieľa projektu je vyjadrené v hodnotách merateľných ukazovateľov. Prešovský samosprávny kraj plánuje prostredníctvom tohto projektu refundovať administratívne kapacity zamestnancov. Financovanie celkových oprávnených výdavkov projektu bude realizované v súlade s pravidlami stanovenými v platnej Stratégii financovania EŠIF.

Cieľ projektu

Cieľom projektu je zabezpečenie optimálnej podpory pre efektívnu implementáciu IROP v PSK prostredníctvom erudovaných administratívnych kapacít sprostredkovateľského orgánu. Projekt vytvorí predpoklad pre stabilizáciu administratívnych kapacít a udržateľnosť štruktúry zapojenej do implementácie EŠIF v programovom období  2014 – 2020.

Na stiahnutie

Plagát TEPO 2018-2019 informácie o projekte