Príhovor predsedu

Šťastný Nový rok 2019

Veselé Vianoce a šťastný Nový rok 2019 - prianie predsedu PSK Milana Majerského

Vážení obyvatelia Prešovského kraja,

rok 2018 bol náročným rokom, no zároveň rokom plný výziev. Hľadali sme v ňom naozaj rozumné riešenia a kompromisy na to, aby kraj dobre fungoval. Chcel by som preto poďakovať úradníkom, poskytovateľom služieb a poslancom za spoluprácu, ústretovosť a pochopenie. V neposlednom rade by som chcel poďakovať aj Vám, obyvateľom nášho kraja, za Vaše podnety a návrhy, ktorými sme sa v tomto roku zaoberali.

Zároveň by som Vám chcel popriať pokojný a úspešný rok 2019, aby ste ho prežili v tvorivej činnosti, či už vo svojich zamestnaniach alebo školách. Hlavne nech je to rok, ktorý strávite v zdraví so svojimi blízkymi, pretože rodina a zdravie je to najcennejšie bohatstvo, ktoré máme.

Želám Vám, aby ste do Nového roka vykročili s elánom a odhodlaním čeliť novým výzvam, ktoré Vám prinesie rok 2019. Nech je nasledujúci rok pre Vás úspešný, pretože vďaka Vám sa stáva Prešovský samosprávny kraj výnimočným miestom.

Milan Majerský
predseda Prešovského samosprávneho kraj