Memorandum o spolupráci

Memorandum o spolupráci medzi PSK, Lurdami a Hornými Pyrenejmi

Memorandum o spolupráci medzi Prešovským samosprávnym krajom (Slovenská republika), mestom Lurdy (Francúzska republika) a Generálnej rady Horných Pyrenejí (Francúzska republika)

Memorandum o spolupráci bolo podpísané medzi Petrom Chudíkom (predsedom PSK), Josette Bourdeu (primátorkou mesta Lurdy) a  Michelom Pelieu (prezidentom Generálnej rady Horných Pyrenejí) dňa 2. júna 2017 v Tarbes.

Zmluvné strany sa zaväzujú spoločne vytvárať vhodné podmienky pre rozvoj prospešnej, efektívnej a intenzívnej medzinárodnej spolupráce v oblasti náboženského a pútnického cestovného ruchu, a to prostredníctvom realizácie rôznorodých aktivít v daných oblastiach zameraných na vzájomnú propagáciu produktov pútnického a náboženského cestovného ruchu na území každej zo strán.

Publikované: 06.05.2009 / Aktualizované: 04.09.2017 HoreTlačiť