Aktivity 2017

Prehľad aktivít spolupráce v roku 2017

Prehľad aktivít spolupráce v roku 2017:

27. január  2017 - Oficiálna návšteva delegácie mesta Lurdy

Pri príležitosti otvárania novej leteckej linky Krakov & Lurdy Pyreneje sa dňa 27. januára 2017 v meste Prešov konala konferencia a prezentácia regiónu Lurdy – Pyreneje – Okcitánia, počas ktorej bol predstavený nový rozmer spolupráce PSK a regiónu Horné Pyreneje.

2. júna 2017 - Oficiálna návšteva delegácie Prešovského samosprávneho kraja

Oficiálna návšteva delegácie Prešovského samosprávneho kraja v Departmente Horné Pyreneje pri príležitosti propagácie Prešovského samosprávneho kraja a podpisu Memoranda o spolupráci

V rámci oficiálnej návštevy delegácie Prešovského samosprávneho kraja v Departmente Horné Pyreneje došlo 2. júna 2017 medzi Prešovským samosprávnym krajom, Generálnou Radou Horných Pyrenejí a mestom Lurdy k slávnostnému podpisu Memoranda o spolupráci.

Publikované: 28.08.2017 / Aktualizované: 04.09.2017 HoreTlačiť