Námestie mieru 2, 080 01 Prešov, IČO: 37870475
  • Anglická verzia
  • Nemecká verzia
  • Francúzska verzia
  • Poľska verzia
  • Ruská verzia
  • Maďarská verzia
  • Ukrajinská verzia
  • Rusínska verzia
Textová verziaMapaTlačiť Odoslať RSS logo stránky youtubelogo portálu Twitterlogo portálu Facebook

 

 
Späť

PSK - Vologda: ekonomické aktivity pokračujú

Šesťčlenná delegácia PSK, vedená jeho podpredsedom Milanom Baranom v týchto dňoch „premosťuje obchodné a podnikateľské kontakty“ v prospech rozvoja obchodu a spoločného podnikania subjektov PSK a partnerskej Vologodskej oblasti Ruskej federácie.

Návšteva delegácie PSK spoločne s podnikateľmi vo Vologde sa uskutoční v dňoch 25. 2.  - 1. 3. 2009 pri príležitosti konania všeruskej výstavy – veľtrhu „Ruský ľan 2009“.

 

Návšteva delegácie PSK, zložená s poslancov Zastupiteľstva PSK a pracovníka zodpovedného za rozvoj medzinárodnej spolupráce v sprievode so zástupcami podnikateľskej sféry kraja, uskutočňovaná na základe pozvania Vlády Vologodskej oblasti, nadväzuje bezprostredne na minuloročnú decembrovú oficiálnu návštevu predsedu PSK, Petra Chudíka s delegáciou a podnikateľmi kraja vo Vologodskej oblasti. Hlavným poslaním delegácie je nadviazať na výsledky a závery „decembrových rokovaní“ a pokračovať rokovaniach v otázke spolupráce v oblasti obchodu a vytvárania spoločných podnikov.

 

V programe pobytu delegácie v regionálnom centre oblasti Vologde a najväčšom meste oblasti Čerepovci budú rokovania s predstaviteľmi Vlády Vologodskej oblasti, Zákonodarného zhromaždenia a podnikateľskými subjektami oblasti, účasť na otvorení a prehliadka všeruskej výstavy „Ruský ľan 2009“. Okrem toho bude delegácia rokovať s predstaviteľmi odboru kultúry, cestovného ruchu a ďalších subjektov Vlády Vologodskej oblasti o konkrétnych podujatiach, ktoré sa uskutočnia v priebehu roka 2009.

 

 

Juraj Latta
oddelenie medzinárodnej spolupráce
Kancelária predsedu

 

Vystava Ruský ľan 2009

Publikované: 23.02.2009 / Aktualizované: 11.01.2010 HoreTlačiť