Kraj vyhlásil regionálnu súťaž v sociálnych službách

Uzávierka do 31. augusta 2017

Tlačová správa

Prešovský samosprávny kraj vyhlásil 7. ročník regionálnej súťaže v sociálnych službách KRÍDLA TÚŽBY.

Cieľom súťaže je nájsť v sociálnych službách na území PSK poskytovateľa, zamestnanca a prijímateľa, ktorí svojou výnimočnosťou, kvalitou poskytovaných sociálnych služieb, mimoriadnymi úspechmi, inovatívnymi metódami práce či nezištnými činmi môžu byť príkladom dobrej praxe v sociálnych službách.

Návrh na ocenenie môže predložiť poskytovateľ sociálnych služieb, zriaďovateľ alebo aj ktorýkoľvek občan. Nominácie podpísané navrhovateľom s označením Krídla túžby posielajte do 31. augusta 2017 písomne na adresu Odbor sociálny, Úrad PSK, Námestie mieru 2, 080 01 Prešov alebo e-mailom na adresu sylvia.dugasova(at)vucpo.sk.

Členovia komisie, menovaní predsedom PSK, vyberú v každej z troch kategórií jeden zo zaslaných návrhov.

Ocenenia budú slávnostne odovzdané na podujatí Krídla túžby - Koncert bez bariér.

V Prešove 28. júla 2017

Daša Jeleňová