3D fotografická súťaž

Agentúra regionálneho rozvoja Prešovského samosprávneho kraja vyhlasuje 3D fotografickú súťaž pre mladých vo veku 15-26 rokov v rámci projektu THETRIS - THEmatic Transnational church Route development with the Involvement of local Society realizovaného v rámci Operačného programu Stredná Európa a spolufinancovaného z finančných zdrojov Európskeho fondu regionálneho rozvoja.

Víťaz súťaže sa spolu s ostatnými víťazmi z partnerských regiónov zúčastní dvojdennej záverečnej konferencie projektu THETRIS, kde bude preňho pripravený špeciálny program a aktivity. Náklady víťazov budú hradené v rámci projektu.

Termín uzávierky fotosúťaže je 31. január 2014.

Cieľom projektu THETRIS je záchrana a trvalo udržateľné využívanie kultúrneho dedičstva založené na chrámoch v 11 partnerských regiónoch a na jeho realizácii sa podieľa jedenásť partnerov z Maďarska, Poľska, Českej republiky, Rakúska, Nemecka, Talianska, Slovinska a Slovenska.

Mgr. Daša Jeleňová

Kancelária predsedu PSK, oddelenie komunikácie a propagácie
tlačový hovorca PSK
tel: 051/7081 135