Súťaž stredoškolských časopisov

Vyhlásenie súťaže

Tlačová správa

Prešovský samosprávny kraj, Regionálna organizácia Slovenského syndikátu novinárov (RO SSN) v Prešove a Knižnica P. O. Hviezdoslava v Prešove vyhlasujú SÚŤAŽ STREDOŠKOLSKÝCH ČASOPISOV – VI. ročník.

Súťaže sa môžu zúčastniť školské časopisy všetkých typov stredných škôl v Prešovskom kraji.

Do súťaže je možné poslať školské časopisy z aktuálneho školského roku 2017/2018. Každý účastník musí poslať minimálne jednomaximálne tri rôzne čísla časopisu z uvedeného obdobia, každé v dvoch exemplároch.

Súťaže sa môžu zúčastniť aj on-line (elektronické) časopisy stredných škôl.

Do súťaže treba časopis prihlásiť e-mailom na adresu kniznicapoh.crd@gmail.com. Školské časopisy v printovej podobe je potrebné doručiť s označením „Súťaž školských časopisov“ na adresu:

Knižnica P. O. Hviezdoslava v Prešove
Centrum regionálnych dokumentov
Hlavná 139
080 01 Prešov

Zaradenie časopisu do súťaže emailom potvrdí Centrum regionálnych dokumentov Knižnice P. O. Hviezdoslava v Prešove.

Doručené školské časopisy posúdi odborná porota, odsúhlasená Výborom RO SSN v Prešove.

Výsledky budú vyhlásené pri príležitosti Dňa študentstva.

Víťazné redakčné tímy získajú diplomy, vecné ceny i finančné príspevky.

Prípadné doplňujúce otázky môžete adresovať na e-mail hovorca(at)vucpo.sk, presov@ssn.sk alebo kniznicapoh.crd@gmail.com.

Prešov 11. mája 2018

Daša Jeleňová