Ďalšie ocenenie SPŠ v Snine

Ďalší úspešný projekt na SPŠ v Snine

Školstvo

Stredná priemyselná škola v Snine sa stala jednou z 28 škôl Prešovského samosprávneho kraja, ktorá získala v rámci projektu Zmiernenie dopadu pandémie ochorenia COVID-19 na vzdelávací proces v stredných školách vrátane zlepšenia dostupnosti vzdelávania (NP edIT1) nové digitálne vybavenie pre pedagogických zamestnancov, tablety pre žiakov a notebooky pre žiakov zo sociálne znevýhodneného prostredia.

Naša škola sa v minulom školskom roku úspešne zapojila do projektu, ktorý realizuje Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky vďaka podpore Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje, ktorého zámerom je zlepšiť technologické vybavenie škôl na úroveň spĺňajúcu európske štandardy pre zabezpečenie kvalitného dištančného vzdelávania, ako i vylepšenie prezenčnej formy vzdelávania žiakov.

Sme presvedčení, že nové notebooky a tablety budú v maximálnej miere slúžiť na zefektívnenie vyučovania a rozšírenie digitálnych kompetencií pedagógov a žiakov našej školy.

Ing. Adriana Bindzárová
Stredná priemyselná škola Snina