Do práce na bicykli

Výzva Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky a mesta Snina "Do práce na bicykli"

Školstvo

Hektická doba zdokonaľuje efektivitu a komfort dopravy, a tak premiestňovanie sa z bodu A do bodu B je čoraz jednoduchšie a mnohotvárnejšie. Efektivita dopravy naberá smer maximálneho pohodlia, ktoré zradne zvádza k obmedzenému spôsobu života bez farieb, pocitov, vôní a dobrovoľnej straty zdravého životného štýlu.

Preto sa aj Stredná priemyselná škola v Snine zapojila do výzvy Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky a mesta Snina Do práce na bicykli, čím chceme jednoznačne podporiť národnú kampaň pre podporu environmentálnych druhov dopravy v našich mestách.

Bicykel nie je len forma prepravy z bodu A do bodu B, ale je to aj kontaktný životný štýl, ktorý prináša neobmedzené možnosti vnímania krásy okolia, ktoré nám ponúka aj sama príroda, ale aj mesto, ktorým sa vezieme do práce, či iným priestorom, ktorým prechádzame.

Či sme v športovom oblečení, či v šatách romantického štýlu, ľudský kontakt formou úsmevov, smiechu a optimistickej nálady, ktorá sa vkráda do podvedomia celého pracovného i osobného príbehu každého z nás, stále očarí.

Takže „VEZIEME  SA v tom spolu“ a za našu školu sme vytvorili jeden tím, ktorý má podporu celej školy a veríme, že splníme náročné podmienky.

Erika Jakubcová
SPŠ Snina