Skills Slovakia - Súťaž o zlaté nožnice ,,Ukáž čo vieš” 2019

Mimoriadny úspech študentky zo SOŠ obchodu a služieb v Humennom

Školstvo

Prestížna súťaž Skills Slovakia -  Súťaž o zlaté nožnice ,,Ukáž čo vieš” 2019, ktorú organizuje Polat Elalmis Hair Salon Bratislava  a Štátny inštitút odborného vzdelávania prebiehala 3. októbra 2019. 5. ročník celoslovenskej súťaže sa uskutočnil pod záštitou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR. Bratislavskú Inchebu zaplnilo množstvo nadšencov  tohto povolania.

V kaderníckej tvorbe, na tému ,,Komerčný svadobný účes” súťažila medzi 21 súťažiacimi aj naša žiačka tretieho ročníka z učebného odboru kaderník Miriam Vitkovičová. Okrem excelentného prvého miesta, ktoré si právom zaslúžila si so sebou odniesla aj titul Absolútneho víťaza v kategórii žiaci. Svoj talent predviedla pod odborným vedením majsterky odbornej výchovy Bc. Jany Porvazníkovej. Pripravenosť, dôslednosť a trpezlivosť prinieslo to najsladšie ovocie v podobe najlepšieho výkonu na celej súťaži. Tento vynikajúci výsledok jej práce sa zapíše do portfólia najlepších úspechov školy. Veríme, že aj naďalej bude reprezentovať svoju školu, mesto a Prešovský samosprávny kraj. Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli k príprave a podpore našej talentovanej žiačky.

Mgr. Monika Harvanová

Fotogaléria: