Silná ruka stredných škôl 2019

25. ročník silnej ruky stredoškolákov

Školstvo

Už 25. ročník silnej ruky stredoškolákov, sa uskutočnil na jeseň tohto roku.  Táto jedinečná súťaž má už svoju stabilnú tradíciu a svoje sily si tak opäť  mohli zmerať stredoškoláci z celého Slovenska.

Spojená škola v Bijacovciach, o. z. Stredná odborná škola lesnícka v Bijacovciach sa do tejto súťaže zapojila po druhy krát a veľmi úspešne.

Regionálne kola sa  uskutočnili v rovnakých mestách ako vlani - Bratislava, Trnava, Prešov, Prievidza, Námestovo.

Oblastné kolá:

• Východoslovenská oblasť  (Košický, Prešovský kraj) sa konalo 25.10.2019 v Prešove.

V kategórií  Men's CH 80 Right Hand 80 Kg  uspel žiak našej školy Samuel Maliňák, kde z 24 súťažiacich obsadil 1. miesto, postúpil na celoslovenské finále.

• Celoslovenské finále sa konalo dňa  22.11.2019.

Samuel Maliňák, žiak IV.OLT získal pekné 2. miesto.

Blahoželáme.

Ing. Pavol Sedlák