Mladý tvorca 2019 v Nitre

Pokušenie Spiša 2019

Školstvo

POKUŠENIE SPIŠA. Projekt, ktorým Kristína Bittnerová, Alžbeta Palubová a Júlia Filičková, študentky hotelovej akadémie SOŠ Jarmočná 108 v Starej Ľubovni, zaujali širokú verejnosť i odbornú porotu na súťažnej prehliadke 27. ročníka celoštátnej prezentačnej výstavy stredných odborných škôl MLADÝ TVORCA 2019 na výstavisku Agrokomplex v Nitre.

Dievčatá bojovali o čo najlepšie umiestnenie v kategórii TOP Turistická destinácia regiónu, ktorej gestorom je Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR, a viedli si výborne. Vo svojom najnavštevovanejšom a najatraktívnejšom stánku zaujali vlastnou PowerPointovou prezentáciou, propagačným materiálom a videovizitkou o NESTVILLE PARK HNIEZDNE. Návštevníci tak nielen spoznali túto našu destináciu, jej novovybudovaný pivovar Taberna či interaktívne detské ihrisko Nestville detská zóna, ale pochutnali si i na čokoládových špecialitách tamojšej čokoládovne.

Aj keď konkurencia bola veľmi silná, spracovanie krás nášho regiónu a príjemné profesionálne vystupovanie a prezentovanie zabezpečilo dievčatám krásne 3. miesto spomedzi desiatky slovenských stredných odborných škôl.

Fotogaléria:

Publikované: 22.11.2019 / Aktualizované: 22.11.2019 HoreTlačiť