INTERBEAUTY TROPHY 2020

1. a 2.miesto pre žiačky zo SOŠ obchodu a služieb v Humennom

Školstvo

„Pamätaj, že úspech je odmena za drinu“ Sofokles

Prestížna súťaž v účesovej tvorbe a dekoratívnej kozmetike INTERBEAUTY TROPHY 2020 sa konala dňa 7. februára 2020 v areáli Incheba Expo v Bratislave .

V kategórii študenti na tému „Súťažný módny večerný účes“ súťažila mimoriadne talentovaná žiačka našej školy Miriam Vitkovičová. Modelkou bola taktiež naša žiačka Simona Brudňáková. Miriam získala v podobných súťažiach už niekoľko popredných ocenení a tento rok sa jej opäť podarilo umiestniť na najlepšom prvom mieste. Dokonalý účes, perfektné vypracovanie a kvalitná práca v konkurencii ôsmich súťažiacich  jej opäť pomohli ku krásnemu úspechu.

V dekoratívnej kozmetike na tému „Madonna v rokoch 80.-tych“ súťažila žiačka druhého ročníka študijného odboru kozmetik Viktória Jevčičová s modelkou Danielou Rohunovou. V tejto disciplíne si zmeralo sily desať súťažiacich. Premiéra v súťažiach jej priniesla nezabudnuteľný úspech v podobe druhého miesta.

Pocit šťastia, ktorý študentky zažili ich motivoval a povzbudil k väčšiemu zanieteniu pre prácu, ktorú si zvolili. Veríme, že aj naďalej budú prezentovať svoju šikovnosť, talent a odvahu a robiť dobré meno našej škole. Žiačky pracovali pod profesionálnym vedením majsteriek odbornej výchovy Bc. Jany Porvazníkovej a Bc. Miroslavy Kováčovej. Za úspešné reprezentáciu školy a skvelé výsledky ďakujeme všetkým, ktorí pomáhali na ceste k týmto úspechom.

Mgr. Monika Harvanová

Fotogaléria: