Mikulášska nádielka v Centre sociálnych služieb „Slnečný dom“

22.12.2009

Mikuláš v CSS Slnečný dom v Prešove

Važecká 3, Prešov

Deň 4. december 2009 bol v našom zariadení CSS „Slnečný dom“ Važecká 3, Prešov, dňom Mikulášskej nádielky. Na tento deň sme sa veľmi tešili a dôkladne sme sa naň pripravili. Pre Mikulášsky sprievod sme si pripravili pásmo programu s Mikulášskou a vianočnou tematikou. Odzneli piesne, básne, koledy ba aj divadielko. Mikulášsky sprievod tvoril Mikuláš s čertom, naša bývalá pani riaditeľka pani PhDr. Matkovčíková, pán Dorčák majiteľ firmy EZO, riaditeľ OD Tesco Prešov pán Gaľa a ďalší členovia sprievodu. Prítomní si so záujmom vypočuli pripravený program a na záver nás odmenili bohatou nádielkou. Mikuláš s čertom sa osobitne venovali a prihovárali každému z nás. Mali sme z celej akcie obrovskú radosť a okrem živej debaty s Mikulášom a čertom, sme položili niekoľko otázok aj pánu Dorčákovi, ktorí nám na ne citlivo a trpezlivo odpovedal. Na koniec nasledovalo poďakovanie a srdečné lúčenie. Spomienky ešte poriadne nevybledli a my sa už teraz tešíme na budúcoročný príchod Mikuláša a vrúcne stretnutie s ním a jeho sprievodom.

klienti a zamestnanci
CSS „Slnečný dom“