Majáles v DDaDSS vo Svidníku

17.06.2009

Máj – lásky čas v DDaDSS vo Svidníku.

Aj v domove dôchodcov a domove sociálnych služieb sú klienti, ktorí sa vedia tešiť z rôznych maličkosti a zároveň obdarovať svojich blízkych, či tešiť sa so svojím okolím.

Mesiac máj sme domove dôchodcov a domove sociálnych služičb vo Svidníku ukončili poriadnou zábavou 28. mája a tým spríjemnili chvíle našim klientom. Dušan Vaňko privítal všetkých klientov a zamestnancov na Majálese a poprial príjemnú zábavu a svižný krok do tanca. Do taktu nám hral M. Novák. Zamestnanci zariadenia sa postarali o pestrý program, ktorý pozostával z krátkeho vystúpenia speváckeho zboru žien nášho zariadenia. Súťaže pre klientov, v ktorých mohli získať pekné vecné ceny a samozrejme nechýbala očakávaná tombola. Voľná zábava a tanec sa striedal s programom a každý zúčastnený fandil súťažiacim.

Veselá atmosféra ubiehala ako voda a klienti sa spolu s pracovníkmi zariadenia zvŕtali v tanci až do neskorého večera. Na tanečnom parkete nechýbal ani riaditeľ DDaDSS Štefan Čarný a spolu s ostatnými rozdával radosť a úsmev.

Na stoloch nechýbalo občerstvenie a chlebíčky, ktoré šikovné ženy spolu s pracovníkmi zariadenia pripravili ešte v dopoludňajších hodinách. Naše zariadenie v tento deň aspoň na chvíľu zabudlo na vyšší vek a bolesti v kĺboch a v speve a tanci pomáhali aj imobilní klienti. Sme veľmi radi, že sme jedná veľká rodina, ktorá spoločnými silami vie prek onať všetko čo život prináša. A už teraz sa tešíme na ďalšie akcie, ktoré nás potešia.

Monika Špaková
DDaDSS Svidník