Blížiace sa Vianoce

22.12.2009

Klienti DSS vo Svidníku sa tešia na Vianoce

V stredu 9. decembra sa v Zariadení pre seniorov a domova sociálnych služieb vo Svidníku pristavili koledníci s krásnym vianočným programom a tak rozveselili starkých, ktorí sa tešia na deti a mládež. Radi ich vyobjímajú ako svoje drahé potomstvo. Deti obdarovali naše babky a dedkov vianočnými koledami a piesňami. V zariadení bolo veselo.

A keďže sa blížia sviatky pokoja ďakujeme za spestrenie dopoludnia klientov študentskej spoločnosti INFINITY Group, ktorú založili žiaci Spojenej školy, Obchodnej akadémie pod záštitou neziskovej organizácie Junior Achievement Slovensko. V programe vystúpil Centráčik s vianočnými piesňami, ktoré nacvičili pod vedením Mgr. A. Suvákovej a koledníkov pripravila Mgr. E. Prusáková zo Spojenej školy vo Svidníku.

V mene našich klientov prajeme Spojenej škole, Obchodnej akadémii VESELÉ POŽEHNANÉ SVIATKY. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu a nech čaro Vianoc má svoju moc.

Bc. Monika Špaková
Sociálno-kultúrna pracovníčka