Grantová schéma #zlepšimeto 2021 je spustená

Termín na podávanie žiadostí je do 23. apríla

Prešovský samosprávny kraj v spolupráci s Radou mládeže Prešovského kraja vyhlasujú výzvu na predkladanie žiadostí v rámci grantového programu na podporu fungovania žiackych školských rád v Prešovskom kraji s názvom #zlepšimeto.

RMPK

Cieľom grantového programu #zlepšimeto je skvalitnenie života mladých ľudí na stredných školách v Prešovskom kraji prostredníctvom angažovaných žiackych školských rád (ŽŠR).

Žiadosť o grant môže podať fyzická osoba, ktorá dovŕšila vek 18 rokov, a ktorá je zároveň členom ŽŠR (alebo koordinátorom ŽŠR) na strednej škole v Prešovskom kraji (štátne, cirkevné a súkromné stredné školy).

Celková alokácia grantového programu #zlepšimeto v roku 2021 je 5000 €, pričom výzva podporí jednotlivé projekty v maximálnej sume 500 € za 1 projekt.

Termín na podávanie projektových žiadostí je otvorený do 23. apríla do 23:59.

Všetky potrebné informácie ohľadom grantu nájdete na webe RMPK, v časti Ponuka -Granty: https://rmpk.sk/ponuka/granty/121-vyzva-zlepsimeto-2021

Grantová schéma RMPK zlepsimeto

PSK spolupracuje s Radou mládeže Prešovského kraja. Dňa 20.11.2018 podpísali obidve strany Memorandum o vzájomnej spolupráci a partnerstve medzi predsedom PSK a predsedníčkou RMPK . PSK financuje  aj grantovú výzvu  #zlepsimeto. Táto výzva bola spustená tento 22. marca tohto roku.

Publikované: 27.03.2021 / Aktualizované: 31.03.2021 HoreTlačiť